Zapisanie własnego stylu

Założony przez  bombel.

Witam mam problem :/

Pobawiłem sie troszkę stylem i wywnioskowałem ze może bym sobie go zapisał jako własny tylko mam pytanie jak to zrobić i czy moge to zrobić przerabiając tylko tyle ...


Link do strony www.upforum.pl

Pozdro :)
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem... Chcesz stworzyć paczkę z szablonem, żeby można było ją np. wgrać na jakimś innym forum?

Skorzystaj z opcji eksportu. Wygenerowany zostanie plik XML, który będzie zawierał potrzebne informacje. Później będziesz mógł ten plik XML wybrać przy imporcie stylu na innym forum.

Pamiętaj, że jeżeli styl korzysta z jakichś obrazków innych niż dostarczane domyślnie w paczce z MyBB, to te obrazki też będziesz musiał wgrać na forum, do którego importujesz styl.


Załączone pliki Miniatury
   
Ok a ile stylu muszę przerobić aby nazwać go własnym? bo widzę że większość stylów do mybb nie jest za bardzo przerobiona ...
Witam,

Bombel z tego co ja wiem, abyś mógł przypisać sobie prawa autorskie do danego szablonu musisz go zrobić sam od "0". Możesz również przerobić styl "nie do poznania", możliwe że wtedy nikt nie zauważy jaki był pierwotny theme ale to także jest złamanie praw autorskich.

Jedna moja rada. Jeżeli znajdziesz szablon, który trzeba kupić to NIE RADZE go używać. Dlaczego? Otóż osoby które sprzedają swoje szablony wiedzą gdzie został on użyty i przez kogo. Dowodem tego jest mojego kolegi kuzyn, który musiał zapłacić karę za używanie ściągniętego (płatnego) theme pod forum vBulletin.

Pozdrawiam
No ale z tego co widze http://www.mybbthemes.eu/attachment.php?aid=86 nie wszyscy zmieniają nie do poznania ...

Np umnie (upforum.pl) jest znacznie wiecej styl przerobiony ...

Czyli mógł bym pod siebie stopke podpisać przy takim stopniu przerobienia?
(14.02.2009, 17:48)bombel napisał(a): /.../
Czyli mógł bym pod siebie stopke podpisać przy takim stopniu przerobienia?

Jeżeli coś przerabiasz - nie jest Twoje. I tyle :)
No to dlaczego tutaj http://www.mybbthemes.eu/attachment.php?aid=86 jest napisane Desing by Mybb Themes PL? bo na pierwszy rzut oka to za wiele nie jest przerobione ...
bombel, to chyba pytanie do autora, a nie supportu MyBB ;)
Nie bo chciałem sie dowiedzieć co mybb na przerabianie standardowego stylu ... Pozdro :)
marines napisał 17.02.2009, 15:03:
więc nie w tym wątku ;>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości