Acp w przegladarce mobilnej

Założony przez  blazej222.

wersja skryptu MyBB:Najnowsza
adres forum:acfforum.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Witam!Mam problem poniewaz kiedy chce administrowac swoim forum(tj. Np.Dodawac dzialy) musze przesuwac prostakaciki z uprawnieniami a w przegladarce androida raczej sie nie da przeciagnac
Matslom napisał 01.03.2013, 19:36:
Przenoszę do Hyde Parku
I co w związku z tym? :) A tak na serio...to bardziej wina przeglądarki/systemu, aniżeli skryptu.
(26.02.2013, 23:12)hipekxd napisał(a): I co w związku z tym? :) A tak na serio...to bardziej wina przeglądarki/systemu, aniżeli skryptu.
To czy ktos bylby w stanie powiedziec jak mam administrowac forum androidem
Pozatym w skrypcie to pisze zeby sie dowiedziec czy jest jakies wspomaganie dla tych przegladarek czy cos
Może masz stary android ;) Nie widzę celu administrować forum z poziomu telefonu ;)
A tak btw. na moim wysłużonym Wave II z systemem Bada bez problemu obsługuje całość i to z CSS 3.
(27.02.2013, 00:21)gloverek napisał(a): A tak btw. na moim wysłużonym Wave II z systemem Bada bez problemu obsługuje całość i to z CSS 3.

Ja również mam Wave'a 723 z Badą 1.0 i nie mam problemu z interakcją skryptów (pomijam upierdliwe ładowanie strony).
Może powiedz z jakieś przeglądarki korzystasz? Zobacz na innych przeglądarkach jak wygląda ta sprawa.
Poza tym masz przy tych kwadracikach "Ustaw niestandardowe uprawnienia" Gdzie masz możliwość zaznaczania checkbox'ów
(01.03.2013, 19:37)Matslom napisał(a): Może powiedz z jakieś przeglądarki korzystasz? Zobacz na innych przeglądarkach jak wygląda ta sprawa.
Poza tym masz przy tych kwadracikach "Ustaw niestandardowe uprawnienia" Gdzie masz możliwość zaznaczania checkbox'ów
Dzieki,pomogles
(27.02.2013, 00:21)gloverek napisał(a): Może masz stary android ;) Nie widzę celu administrować forum z poziomu telefonu ;)
A tak btw. na moim wysłużonym Wave II z systemem Bada bez problemu obsługuje całość i to z CSS 3.

Ja na symbianie s60v3 też problemu nie mam :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości