Waves - Inni nie widzą zmian w stylu

Założony przez  Barti.

adres forum allemuza.pl
mybb 1.4.4

Mam problem dokonalem kilku zmian w tym stylu lecz inni ich nie widza np zmienilem kolor menu nav i mi wyswietla sie ten kolor lecz na innych przegladarkach i u innych ludzi juz nie dlaczego ?
A może powiesz nam coś więcej o szczegółach modyfikacji?
Dodalem przez pa do pliku css global dwa takie wpisy

.alt_forumlar {list-style: none; margin: 0; padding: 0;}
.alt_forumlar li {width: 50%; float: left;}
        

.tborder2 {
    background: #92C5CF url(images/waves/tcat.png) top repeat;
    width: 100%;
    margin: auto auto;}
.strona1 {
    background: #99FF33;
}

Mi te zmiany dzialaja a innym juz nie wogole nie widza tych zmian chodz w plikach szablonu odpowiednio zmienilem nazwe class

<tr>
<td class="strona1" width="100%"><navigation></td>
<td class="trow1" nowrap="nowrap" style="padding:6px">
{$lang->welcome_back}<br />
{$lang->welcome_current_time}<br />
<a href="#" onclick="MyBB.popupWindow('{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=buddypopup', 'buddyList', 170, 300);">{$lang->welcome_open_buddy_list}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}
</td>
</tr>
</table>
<div align="center">
<table class="tborder2" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" align="center" style="border-top-width:0px">
<tr align="center">

</tr>
</table>
</div>
<div align="center">
<table class="tborder2" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" align="center" style="border-top-width:0px">
<tr align="center">
tu inne wpisy lecz niechce ich tu wklejac
</tr>
</table>
</div>

Tak samo nie wyswietlaja mi sie subfora w dwoch kolumnach pomimo iz dodalem to co przeczytalem w instrukcji ktora znalazlem na forum
marines napisał 08.02.2009, 10:46:
o [code] słyszał?
A może cache ma tutaj problem z działaniem? Jeśli mówisz że fizycznie dodałeś to coś z tym musi być. Sprawdź w źródle jak to wygląda.

Kolejna sprawa - jesli mówisz o forum allemuza.pl - domyśłny jest wciąż styl a'la vB. Może wymuś używanie nowego stylu? I ustaw go domyślnym?
juz dziala musialem dodac to do nowego pliku css



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości