Przesunięcie forum w lewo.

Założony przez  BoloHS.

wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: www.onedream.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Jak widać po lewej stronie jest jeszcze sporo miejsca na rozciągnięcie forum. Jest one trochę wąskie. Doszedł dodatkowo panel boczny po prawej stronie i już w ogóle się wąsko zrobiło. Jak rozciągnąć forum do lewej strony tak aby panel został w tej samej pozycji?

[Obrazek: 3BckpHN.png]
to czy jest dużo miejsca czy nie, zależy od rozdzielczości w jakiej jest oglądana strona, możesz to zmienić w global.css

.width {
    
width960px;
    
margin0 auto;
    
text-alignleft

width możesz ustawić w pixelach, wtedy zawsze będzie szerokość taka sama, lub w %, wtedy sie dostosuje do rozdzielczości w jakiej jest przeglądana.

Tylko żeby sie nie okazało ze pojawia sie innym przeglądającym pasek do przesuwania w poziomie, bo to nie jest mile widziane.
A te procenty jak ustawić?
wpisujesz wartość procentową, jaką ten div ma zajmować na stronie, jaśniej wytłumaczyć nie wiem jak ;)
dobrze jest też użyć atrybutów min-width i max-width, aby określić, jakie będą minimalna i maksymalna szerokość w pikselach, jaką może mieć div.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Ok dzięki.

Można zamykać
Podziękowałem: lock'owi. On dostarczył mi informacji, których potrzebowałem :)
Matslom napisał 25.02.2013, 16:15:
Nie zamykamy bez powodu -> [Obrazek: modnotice_howto.png]
[Obrazek: modnotice_thx.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości