Nieodpowiedni kolor hr w stylu

Założony przez  Call_me_Kay.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: http://musicproducers.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Hmm, zaglądając do obojętnie jakiego tematu na moim forum możecie dostrzec bardzo jasną linię hr (oddzielającą treść posta od sygnatury oraz informacje profilowe pod avatarem).

Do tej pory była ona zupełnie inna. Miała ciemnoszarą barwę i 1px. Ostatnio zmieniałem jej właściwość w stylu na 2px i dodałem border innego odcienia szarości. Wszystko działało przez dzień, aż nagle stało się to, co obecnie, czyli jasna, chyba nie dokońca biała linia o wysokości 1px oraz dziwnych dwóch "piksli" po bokach.

Gdy to zauważyłem, wróciłem do stylu, po czym zmieniłem właściwości na:

hr {
    color: #333;
    height: 1px;
}

Jednak dalej wyświetla się to, co obecnie. W czym może tkwić problem?

Dodam, że przy poniższym zapisie wszystko wyświetla się poprawnie w Firefoksie, natomiast w Chrome nie działa.

hr {
    color: #333;
border-bottom: 1px solid #1f1f1f;
    height: 1px;
}
Matslom napisał 22.02.2013, 16:53:
Poprawiłem tytuł
hr {
    color: #333;
    border: 0;
    height: 1px;
}

Przynajmniej po zmianie caa's w Firebugu było u mnie dobrze.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
No tak, tylko, że jeżeli dodam border (a chcę), to w Chromie się wszystko psuje...
hr {
    color: #333;
    border-bottom: 1px solid #1f1f1f;
    border-top: none;
    border-right: none;
    border-left: none;
    height: 1px;
}

???


@down
Ach, no tak, faktycznie. Zapomniałem, że też należało to dodać.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nie zadziałało, ale dodałem do tego background-color i śmiga :)

Czyli:

hr {
    background-color: #333;
    color: #333;
    border-bottom: 1px solid #1f1f1f;
    border-top: none;
    border-right: none;
    border-left: none;
    height: 1px;
}

Dzięki za pomoc :)

Edit.: Wtedy działa w Chrome, natomiast w Mozilli wyświetla się tylko border-bottom. Ciekawe jest też, że przy usunięciu argumentu "border-top: none;" w Mozilli zaczyna działać to tak, jak wcześniej w Chrome, natomiast w Chrome pojawia się wtedy trzecie linia (na samej górze, czyli nad kolorem #333, pod którym jest jeszcze #1f1f1f) w kolorze #9a9a9a (którego nawet w ogóle nie ma w global.css, więc kij wie skąd się on bierze). Chyba nie załagodzi się konfliktu i mój hr nie będzie wyglądać tak samo tu i tu :D
W Explorerze działa obecnie jak w Chrome.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości