Zmiana układu posta -- nie rozumiem poradnika na wiki

Inne  Założony przez  Sport12.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Nic z tego nie wiem moze mi ktos pomoc bardziej to wytlumaczyc

https://webboard.pl/wiki.php?wyswietlani...posta.html
Daniel Praźmo napisał 22.02.2013, 15:22:
Ja "nie rozumiem", jak można zakładać wątek o takim temacie.
Poprawiam.

[Obrazek: modnotice_howto.png]
Jak bardziej wytłumaczyć? Masz wszystko jak na dłoni, tylko czytać i robić.
Od tego momentu nie rozumiem


W bazie danych, dla wszystkich już zarejestrowanych użytkowników
W phpMyAdmin ( pMA ) kliknij w zakładkę SQL. Na nowej stronie wpisz poniższe zapytanie:
Kod:
UPDATE mybb_users SET classicpostbit = 1;
i wykonaj je.
Następnie w ACP przebuduj cache.
Zamieszczony powyżej kod zakłada, że prefix tabel to 'mybb_' oraz, że następuje zamiana na układ klasyczny.

Wytlumaczy mi kto to dokladnie?
No, ale tu nie ma co tłumaczyć. Wchodzisz w PMA (najprawdopodobniej przez twój panel hostingowy) do bazy danych, wybierasz swoją bazę, klikasz zakładkę SQL i w oknie zapytania wklejasz kod i zatwierdzasz.

Potem w ACP forum wbijasz w Narzędzia i konserwacja > Menadżer pamięci podręcznej i przebudowujesz wszystkie pozycje.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Jakie PMA??

Napisz mi to lepiej, nie znam sie az na tym tak dobrze.
(21.02.2013, 23:15)Sport12 napisał(a): phpMyAdmin ( pMA )

http://pl.wikipedia.org/wiki/PhpMyAdmin
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Kurw... i co jaki kod mam wkleic. Jasniej wytlumacz mi to co napisales wczesniej
Przecież masz kod na wiki jaki masz w zapytaniu sql wykonać...
UPDATE mybb_users SET classicpostbit = 1;
Nie, Matslom. To trzeba zrobić inaczej...

Przesyłanie filmu. Pozostało 52 minuty.


@edit
http://www.youtube.com/watch?v=On9EcOdvIyY
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nie rozumiem was chlopy.
:facepalm: Kurde... Nie, poddaję się. Nawet wideo nie pomogło...
Człowieku: jesteś adminem? Jesteś! Wiesz co to hosting? No raczej powinieneś wiedzieć!
Więc w panelu swojego hostingu masz gdzieś link do takiego zmyślnego urządzenia zwanego phpMyAdmin. Wejdź tam i zaloguj się, używając danych do logowania do bazy danych, które podawałeś podczas instalacji forum.
Gdy już będziesz w PMA, kliknij nazwę twojej bazy danych, a resztę robisz jak na wideo.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Wbijasz na Hosting
Admin>cpanel>Logujesz Się> szukasz phpMyAdmin > Klikasz Zakładkę SQL > Wpisujesz Tam UPDATE mybb_users SET classicpostbit = 1;> Wyślij Zapytanie. I gotowe
nie mam nigdzie phpMyAdmin
Jaki hosting?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
cba.pl



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości