Problem z szybką odpowiedzią-ciągle wysyła, po odświeżeniu wiadomość się pojawia.

Założony przez  luki19910221.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum:localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, tworzę forum na localhoscie, żeby później przenieść je na serwer, więc nie na razie nie ma opcji podglądu. Mój problem polega na tym, że kiedy próbuje wysłać post za pomocą szybkiej odpowiedzi wyskakuje "Wcztywanie" i ... nic. Tak jest ciągle. Kiedy odświeżę stronkę nowy post już jest.

Dodam, że szukałem problemu na forum, ale to co znalazłem nie przyniosło rezultatu. Problemu szukałem w skryptach js, ale to nie tu on leży. Również wyłączyłem wszystkie pluginy i nic. Styl instalowałem też na czysto, ale to jest problem już czystego stylu. Styl nazywa się Luminos.

Kolejna sprawa to to, że kiedy podmienię wszystkie szablony z innego stylu to wszystko jest ok, tylko, że wtedy rozjeżdża mi się całe forum. Wniosek jest taki, że problem leży w templatkach, tylko w których? Które odpowiadają za szybką odpowiedź?

Druga sprawa, czy można wyłączyć to ajaxowe wysyłanie postów nie tracąc ajaxowej edycji? Jeśli tak to jak to zrobić? To tak w ostateczności, gdyby nic nie dało się zrobić. Dodam, że edycja działa ok. W linku jest plik xml tego stylu, jeśli będzie potrzebny. Mam nadzieje, że podałem wszystkie potrzebne informacje.
KLIK

Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję.
Pokaż swój szablon -> niezgrupowane -> headerinclude.

Co do drugiej sprawy to jeden wątek = jeden problem, a w ACP -> konfiguracja -> (pisanie postów pewnie) możesz wyłączyć szybką odpowiedz.
To wszystko wiąże się z jednym problemem. Dzisiaj już sobie z tym na szczęście poradziłem a nie było łatwo. Przewaliłem cały styl i problem stwarzał.. klasyczny styl widoku tematu. Po przełączeniu na poziomy wszystko wróciło do normy a już miałem ten styl usunąć. Pomógł mi nieco jego autor.
W każdym bądź razie tak jak napisałem w pierwszym poście to nie był problem z js.
Pozdrawiam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości