Dark Noise v1-Brak Grafiki

Założony przez  tomaLS.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: http://www.ls-emody.pl/
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem z tym stylem ponieważ prawie w ogóle nie ma w nim grafiki, gdy pobrałem styl, zauważyłem ze jest tam folder images i jest w nim większość plików i folderów z MyBB-a więc wszedłem do folderu images w FTP i podmieniłem te wszystkie pliki łącznie z szablonem ale nie działa.
Tutaj są zdjęcia jak powinien wyglądać szablon: https://webboard.pl/thread-33503.html?hi...rk%2Bnoise
Styl należy wrzucić do images.
Matslom napisał 05.02.2013, 18:01:
Chyba "grafiki z paczki należy wrzucić do katalogu images na FTP". ;)
No to wrzuciłem folder DarkNoise i nic

Bo w tym stylu jest katalog Dark Noise v1 i w nim images i plik xml, a w katalogu images są prawie wszystkie pliki które są w katalogu images MyBB-a i dopiero w tym katalogu images jest katalog DarkNoise który wygląda jak katalog ze stylem i ja nie wiem wreszcie, bo ja wrzuciłem zawartość katalogu images do images w FTP łącznie ze stylem który tam był, styl się wrzucił a inne pliki podmieniły na te co były wcześniej. Nie wiem jak prościej wyjaśnić... Chyba trzeba samemu pobrać ten styl i zobaczyć jak to wygląda
Może pobrałeś styl ze złego źródła? Najlepiej jak być wszystko wyczyścił i zaczął odnowa. :)
z tej strony go pobrałem, jest link, pobierz go, zobacz strukturę plików i mi powiedz co i jak bo już nie wiem, styl jest zajefajny i nie chciałbym go stracić

EDIT: Właśnie wgrywam czysty katalog images i jeszcze raz popróbuję go jakoś wrzucić
Ten styl jest po prostu tak kiczowato zrobiony, że trzeba podmienić katalog images z tej paczki ze swoim na FTP...
Dokładnie, sprawdziłem u siebie i jak podrzuciłem katalog images, to działał bez zarzutów. :)
Ok, jutro spróbuję jak będę miał nowy limit transferu, bo dziś mi plików nie dogrywa :P
Nie zamykajcie, jutro się odezwę :)

Jeszcze dzisiaj spróbowałem, no i nie działa...
Podmieniłem cały katalog images. Aha, i jeśli podmieniłem cały katalog images to możliwe że został mi w tym katalogu images katalog polish ze spolszczenia? Czy to się w ogóle podmieniło?

UWAGA! Znalazłem lepszy styl, ten mi już nie jest potrzebny, do zamknięcia.
Matslom napisał 05.02.2013, 21:29:
Spokojnie, tutaj nikt bez powodu nie zamyka wątków.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości