Wgranie płatności SMS

Założony przez  LordVladek.

wersja skryptu MyBB: 1.6.9
adres forum: GreatMines.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam ponownie :P Mam pewien problem, czy w jakiś sposób można by dodać tak jakby pustą stronę i na niej wgrać taki mały panel płatności, do którego byłaby osobna zakładka?

Ten widget płatności wygląda tak:

<iframe src="http://www.ownserver.pl/api/platnosci_w1.php?portfel=19928" border="0" style="width:267px;height:500px;"></iframe>

Każdą pomoc nagradzam kliknięciem "Pomógł" :)
Nie wiem, czy by się tak dało. Ale firma dotplay działa w taki sposób. Ktoś wysyła SMS i Ty dostajesz kasę, oni pewnie biorą jakiś % od tej ceny, no bo w końcu sami też muszą zarabiać ;p
Jeśli chodzi o płatności DotPay, HomePay i inne, to trzeba posiadać 18 lat oraz konto w banku, poza tym zabierają 50% z sms, chcę dodać ten widget płatności i mieć spokój.
To wątpię, by się tak dało. Musiałbyś mieć też konto bankowe chyba, bo gdzieś te pieniądze muszą iść.
Platon, to jest widget płatności z hostingu, pieniądze z sms idą do mojego portfela :P
Dotpay.
Widzę że dalej się nie rozumiemy. Poniżej ss tego widgetu płatności

Widget:
[Obrazek: m0RwW9s.png]

Chcę dodać to w osobnej zakładce na moim forum, nic więcej.
Jasne, że się da. Zerknij tutaj.
Kurcze, bardzo dzięki za link, jednak mało co z tego rozumiem :( Z moim angielskim nie jest najlepiej :(
Wiesz ze jest opcja przetłumacz na język polski ;3 ?
A jak jej nie masz google tłumacz jest najlepszy ;33
Tutaj znajdziesz polską wersję: dodawanie nowej podstrony. Ewentualnie jeszcze tutaj: własna strona współpracują z mybb.
Zrobiłem wg. tej instrukcji: http://mybbsite.pl/dodawanie-nowej-podstrony i niestety nie działa, nie wyświetla się nowa zakładka ani nic innego :(
Ten artykuł z mybbsite opisujący dodawanie nowej podstrony jest jeszcze z 2009 roku, więc faktycznie coś może się nie zgadzać. Spróbuj jeszcze zrobić według sposobu w drugim linku.
Z tego drugiego mało co rozumiem...

Zrobiłem 1 sposobem, i działa tylko cześć, tzn. nie ma do tego zakładki, w jaki sposób mogę ją dodać? :P

Okej, problem całkowicie rozwiązany, temat do zamknięcia.
Dobrze by było, gdybyś napisał jak sobie poradziłeś z tą drugą częścią (o ile nie jest ona opisana na podanych wyżej stronach) problemu. Może ktoś z tego skorzysta.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości