Emotki nie mieszczą się w swojej kolumnie

Założony przez  kosiarz umysłów.

Hej

Nie wiem jak to opisać, żebyście zrozumieli. Chodzi mi o to, że w czasie edycji posta, po lewej stronie w tym oknie gdzie mamy ikony do wyboru, nie wyświetlają się mi one poprawnie, a dokładniej rzecz ujmując, nie mieszczę się tam (nie mieści się trzecia kolumna). Ustawienie na 3 kolumny najbardziej pasuje, co prawda mógłbym dać 2 kolumny, no ale wtedy to jest rozciągnięte i brzydko wygląda.
Poza tym to jest tylko kilkanaście emotek i bez problemu powinny się tam zmieścić. Jak widać po prawej stronie jest dużo miejsca. Moje pytanie jest takie czy można jakoś poszerzyć to pole w którym wyświetlają się te emotki? albo przesunąć pole edycji posta? To napewno da się jakoś zrobić ale nie umiem do tego dojść.

Umieszczam screena żeby pokazać jak te emotki źle się wyświetlają.
http://hyy.pl/images/1233002459-zrzut-ekranu1.png
Link do screena nie działa.
Co do szerokości odpowiednich pół to wszystko wymaga edycji szablonów - ACP->Style i Szablony->Szablony->Edycja posta->editpost (dla edycji posta), newreply (dla nowej odpowiedzi) lub newthread (dla nowego wątku) - kod powinien być w każdym podobny.
Tutaj masz wielkość pola odpowiedzi zakodowaną:
<tr>
<
td class="trow2" valign="top"><strong>{$lang->your_message}:</strong><br /><div style="text-align: center;">{$smilieinserter}</div></td>
<
td class="trow2">
<
textarea name="message" id="message" rows="20" cols="70" tabindex="3">{$message}</textarea>
{
$codebuttons}
</
td>
</
tr
A w tym kodzie kolejny szablon-"smilieinserter" - Znajdziesz go jako Okno z emotikonami - Szablony:
<div style="margin:auto; width: 170px; margin-top: 20px;">
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" width="150">
<
tr>
<
td class="thead"><span class="smalltext"><strong>{$lang->smilieinsert}</strong></span></td>
</
tr>
<
tr>
<
td class="trow1">
<
table width="100%" align="center" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2" id="clickable_smilies">
{
$smilies}
</
table>
</
td>
</
tr>
{
$getmore}
</
table>
</
div

Edytuj odpowiednie wartości dla uzyskania zmian:)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości