Po wgraniu sidebox forum jest za szerokie

Założony przez  Użytkownik 10306.

wersja skryptu MyBB: 1.6.7
adres forum:www.valkiria.com.pl (T0 nie ten styl)
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Ustawiłem żeby sideboxy miały szerokość 300px, działa. Mam ustawione że fora zajmują 76% ze 100% , ale na mniejszych rozdzielczościach gdzie 300px to sporo, forum spada pod sideboxy bo nie ma miejsca na te 76%.
Czy jest możliwe aby forum zajmowało całe dostępne miejsce odjąć sideboxy.. Czyli np. Całościowo mam ustawione że forum rozciąga się na 92%. 100% miejsca w środku odjąć 300px na sideboxy ma zajmować forum.
Da sie tak zrobić?
Sideboxa dodaj ręcznie.

https://webboard.pl/wiki.php?zwijany-pan...posob.html
To nic nie da -,- Nie zrozumiales o co mi chodzi
Ja mam ustawione forum na 95% i dodany Sidebox o szerokości 220px. Na mniejszych rozdzielczościach po prostu forum się zmniejsza. I tyle. Jak chcesz to sprawdź na mojej stronie.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Skullek napisał(a):Całościowo mam ustawione że forum rozciąga się na 92%. 100% miejsca w środku odjąć 300px na sideboxy ma zajmować forum.
Da sie tak zrobić?
Możesz zrobić sideboxy w procentach i forum w procentach, wtedy forum i sidebox będzie się zmniejszał/zwiększał.
Sidebox chce mieć stałej wielkości.
Podałem Ci sposób. Sprawdziłeś?
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
SLAVOO A mógłbyś podać dokładny kod jaki masz? Bo w źródle strony jest niezły burdel i nieogarniam ;d

Ogólnie ja mam ustawione tak

<div class="sidebar" style="float: right;width: 300px;"> dla sidebaarów i
<div class="forums" style="float: left;width: 80%;"> dla forum

Na rozdziałce 1920x1080 jest okej, ale na niższych to się nie mieści i najpierw są sideboxy a później fora. Masakra

Właśnie chcialbym mieć tak jak SLAVOO niezależnie od rozdzielczości sidebar ma stałą szerokość która nie powoduje rozwalania się forum przy zmniejszaniu.
W sumie to nie wiem który kod mam Ci podać. Ja wgrałem plugin, ustawiłem go na szerokość 220px i to tyle. W global.css w #container mam wpisaną szerokość forum 95% i to wszystko.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości