Tlumaczenie status i wszystkie watki

Szukam  Założony przez  MisterChoc.

Witam. mam problem z tlumaczeniem , sa tylko 2 rzeczy, a mianowicie 1 to "Status" a 2 "Pokaz wszystkie watki uzytkownika", nie przetlumaczone wyglada tak:

[Obrazek: 29699389.png]


i tutaj moje pytanie jak to przetlumaczyc? Szukalem w wszystkim plikach jezykowych i nigdzie nie ma tego, gdzie moge to poprawic? Wersja MyBB 1.6.9
DamYan napisał 16.01.2013, 14:35:
Przecież to nie jest błąd w tłumaczeniu. Przerzucam do działu ogólnego tłumaczeń.
To jest wpisane na sztywno w szablon i tam musisz tego szukać.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
a gdzie są pliki za to odpowiedzialne?
Szablony ~> opis posta ~> postbit_offline / postbit_online, a te pierwsze to nie mam pojęcia co to jest. Spróbuj odpalić chrome, albo firefox z firebugiem i PPM na ten element i wybierz zbadaj element. W <!-- komentarzu --> będzie nazwa szablonu, który znajdziesz w szablony ~> opis posta.
to pierwsze po przetłumaczeniu " Pokaż wszystkie posty użytkownika" , Ale w tym co podałes te postbit_offline/online to mogę tylko zmienić obrazek, i napis jaki wyskoczy po najechaniu na niego myszką, a nie mogę zmienić tego napisu obok
No to wybacz, ale nie mam pojęcia co tam za tekst jest. Podaj adres forum, jak robisz to na localhoście to załóż konto na jakimś darmowym hostingu i wrzuć na mybb ten styl z tym problemem.
okk, już. Podpiołem pod dawną domene. Tutaj jest popatrz jeśli możesz http://demo.mulinowo.pl/mybb/
Najpierw napraw cały styl, bo jest on w tej chwili spaprany.
kurcze, przepraszam nie wiem co zrobiłem w ogóle, wczoraj chory byłem ledwo żywy. Okk teraz poprawione link ten sam jest http://demo.mulinowo.pl/mybb/
Jeszcze układ posta zmień, bo teraz jest poziomy....
Kurcze nie wiem co się ze mną dzieje, przeniosłem na inny hosting i zapomniałem zmienić:) okk teraz już jest okk.

demo.mulinowo.pl/mybb/
Ten pierwszy "يافتن تمام ارسالهاي اين کاربر" i drugi "وضعيت " Powinien znajdować się w szablony ~> opis posta ~> postbit_classic. Poszukaj ich tam.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości