Zmiana DNS i problemy.

Założony przez  Sepowaty.

Witam! Ostatnio przenosiłem się z CBA na HPBF. Jednak po krótkim czasie jestem rozczarowany z hostingu HPBF. Po prostu nie radzi sobie z zbyt dużym obciążeniem i padają im (albo nie im, a komuś innemu...) serwery. Niby w Google wyskakują same dobre opinie to jak spojrzę na ich forum to ciągle mają jakieś problemy.
Dobra, przejdźmy do sedna mojego problemu. Wczoraj po południu zmieniłem DNSy z powrotem na CBA. Po jakimś czasie już zaczęło działać na starym hostingu, jednak ja tej zmiany nie widziałem. Ktoś mi powiedział, że wyskakuje MySQL Error, a na moich przeglądarkach nadal wyskakiwał hosting HPBF. Ku mojemu zdziwieniu, BigDump który zrzuciłem na FTP starego hostingu działał. Wieczorem działała mi już główna strona, jednak forum jeszcze nie.
Dzisiaj rano sytuacja jest na odwrót. Działa mi forum, ale strona główna wyskakuje mi na HPBF.
Dodam, że u niektórych występuje ten sam problem, a jeszcze u niektórych wszystko działa.

Strony bez problemu działają przez proxy.

A oto aktualne dane:

[Obrazek: wierszi.png]

[Obrazek: dnsxo.png]

[Obrazek: dns2k.png]

P.S. Nie wiem czemu, ale jak zrzucałem bazę danych z HPBF to BigDump wywalał error.
To normalne zjawisko.
Jeżeli na swoim komputerze korzystasz z DNSów dostawcy, czyli np. TP/Orange/Netia/Dialog itd. to może to potrwać maksymalnie do 48 godzin (na ogół jest to nieco ponad 24 godziny). Tyle trwa aktualizacja po ich stronie.

Jeżeli chcesz mieć dostęp aby wszystko sprawdzić, zmień u siebie na komputerze DNSy na Googlowskie, Nortona lub Comodo.
tak trudno się nauczyć ipconfig /flushdns?

@down
To mogłeś od razu tak mówić :p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
(07.01.2013, 17:49)Nidrax napisał(a): tak trudno się nauczyć ipconfig /flushdns?

Nie pomagało xD



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości