Szukam strony z domenami .pl

HowTo  Założony przez  Ohay.

Witam, mam pytanie czy na każdej stronie na której chcę zarejestrować domenę .pl to muszę mieć 18 lat? Bo zarezerwowałem domenę na stronie az.pl a po jakimś czasie, przychodzi mi mail że mam niepoprawne dane, i żebym im wysłał kopie dowodu osobistego... Jeżeli znacie jakieś strony, to możecie podać :)
Spróbuj w OVH, ja tam rejestrowałem pierwszą domenę jeszcze zanim miałem 18-tkę ;)
Nie musisz mieć 18-stu lat bo nie ma takiego zapisu w ich regulaminie.
Co do OVH, wysyłają oni jakieś faktury VAT, czy cuś na adres mieszkalny?
ProSerwer.pl
Hekko.pl

Oba te serwisy nie wymagają 18 lat, nie przesyłają też faktur - na Hekko można włączyć, aby Ci przysyłali, ale to zależy tylko od Ciebie. Ze swojej strony radziłbym Hekko.
OVH nie wysyła faktur poza emailami, poza tym jest najtańszym rejestratorem (głównie chodzi o odnowienia).
Jedyna ich wada to biurokracja gdy robimy transfer / cesję - wtedy trzeba drukować dokumenty i słać im tradycyjną pocztą, no ale to "rzadkie" przypadki.
1&1 chyba pierwszy rok domena .pl za darmo
Home.pl 1&1.pl

Polecam oczywiście : >
Ja także polecam Domeny i Hosting na OVH.PL
ciekawe rozwiązanie .... jesli Rejestrujesz TYLKO domenę bez dodatkowego hOSTINGU (np: rezerwacja swojej domeny) To od OVH dostajesz na start za darmo > darmowy hosting 10MB np: na wizytówkę lub mały cms. Super
Cytat:darmowy hosting 10MB

Hosting OVH w ogóle jest śmiechu warty.
@Sepowaty
Jak wybierasz hosting dla domeny, a nie domenę dla hostingu to się nie dziw. :P To co oferują przy kupnie domeny jest nastawione na portfolia, wizytówki firmowe.

Tanie domeny .pl znajdziesz w MasterNet.pl, mają chyba najtańsze odnowienia w Polsce.
Mówię ogólnie bo teraz testuję OVH i ich hosting jest niczego wart.
biznes-host
mzone
OVH jest dobrym hostingiem, pod warunkiem, że wiemy, czego od niego wymagać. Do postawienia forum średnio się nadaje ze względu na ograniczenia połączeń po stronie MySQLa, ale na składowisko plików opcje płatne nadają się znakomicie ze względu na brak limitów transferu.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości