Problem z importowaniem stylu

Założony przez  OnlyHeadShot.

Witam mam problem z importowaniem stylu pod tą samą wersję z innej strony .

Tak więc mianowicie.Jest opcja import z url. To ja wklepuje tam nazwę strony z której chciałbym zimportować styl zaznaczam wszystkie opcje.
A tu error tkzw. Wystąpiły następujące problemy:
MyBB nie znalazło danych dotyczących stylu w przesłanym pliku. Upewnij się, czy plik nie jest uszkodzony.

Proszę o pomoc
RadnoK napisał 26.12.2012, 20:36:
A szablon gdzie się podział?
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Widocznie styl na stronie z której go wysyłasz jego niemożliwy do odebrania. Najlepiej jest pobrać plik na dysk i wtedy działać. Tak to rozumuję. :)
ja chcę po prostu tak jakby pobrać styl z danej strony nie znając nic żadnego css i mieć go do swojej dyspozycji..
No to spróbuj go pobrać na komputer i importuj plik .xml stylu. Jeśli styl ma grafikę to i tak będziesz musiał ją pobrać i umieścić w folderze images. Sprawdź, czy plik ma format .xml i czy podajesz właściwy adres.


Pozdrawiam!
No to w czym masz problem? Pobierz styl na dysk swojego komputera, a potem rozpakowujesz go np. WinRARem, pliki wrzucasz do katalogów a plik XML wgrywasz za pomocą Panelu Administracyjnego:

ACP > Style i Szablony > Importuj Styl
Witam. Mam ten sam problem, tyle tylko, że nawet jak zgrywam plik z dysku to wyświetla mi się ten sam komunikat. Dodam tylko, że wszystkie pliki ze stylu są na serwerze.
ale mi chodzi że chce hacknąć skin np z http://zarabiam.com/ ściągnąć przez opcję import z url kumacie już???
1. Nie ma takich możliwości by "pobrać" czyjś styl.
2. To nielegalne (o ile styl jest autorski).
To nie link do obrazka, że skopiujesz adres i zadziała, aby ustawić takowy styl musisz znać jego nazwę i o ile jest darmowy, poszukać w sieci i wgrać na serwer, jeśli jest autorski, skontaktować się z autorem, czy jest to jedyny egzemplarz i czy możesz wykupić 'licencję' :)
to po cholere jest ta opcja import z url ??:D
Zeby zainportowac plik .xml z jakiegoś serwera?
(26.12.2012, 21:18)piotr88010 napisał(a): Witam. Mam ten sam problem, tyle tylko, że nawet jak zgrywam plik z dysku to wyświetla mi się ten sam komunikat. Dodam tylko, że wszystkie pliki ze stylu są na serwerze.
A ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie?? Dodam, że korzystam z hostingu proserwer.pl (xaa.pl)
To z niego nie korzystaj – najbardziej problemowy serwer o jakim słyszałem, razem z cba.pl
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
No nie powiedziałbym, korzystam z xaa już ponad miesiąc i jest dobrze, style importowałem dziesiątki razy
Link do stronki: http://survivalcraft.xaa.pl Radzę Ci zrobić reinstalację całego skryptu :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości