Galeria Adriana

Galeria  Założony przez  Adrian.

Witam w mojej Galerii :)
Chciałbym podzielić się z Wami moimi projektami.

Na początek projekt koszulki dla północnoamerykańskiego fanklubu zespołu Nightwish:
[Obrazek: etsfront.png]

[Obrazek: etsback.png]

Obrazki będę dodawać co jakiś czas żeby nie zarzucić Was falą moich grafik. :) Wszelkie uwagi mile widziane.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
W pierwszym obrazku zero zastrzeżeń ale co do drugiego to daty mogłyby być w tej samej pozycji co te napisy obok. Wyglądałoby dużo estetyczniej :) Jeszcze ten motyw pod napisami można by rozciągnąć.
Pierwsza praca nie wyświetla się. W tym projekcie koszulki, jedynie co mnie drażni to czcionka, której użyłeś do napisu "Enter the Scaretale". I umieściłabym go bez żadnych kursyw, wygięć itp. Tak jak jest w napisie pod spodem.
Dawno nic nie wrzucałem, więc oto kolejna koszulka - tym razem dla zespołu Eluveitie:

[Obrazek: eluveitie-shirt.jpg]

Jest to zespół grający "celtycki pagan-folk metal z wpływami melodic death metalu"

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o[/video]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Chciałbym ci ocenić, ale nic konstruktywnego z siebie nie wskrzeszę na temat koszulek, gdyż po pierwsze - na koszulkach się nie znam, a po drugie - nie mój klimat. Acz estetycznie wygląda.

Napisz jeszcze tylko, czy na froncie koszulki to twoje dzieło ten "znak"?

Pozdrawiam, ML.
MazuLuka napisał(a):Chciałbym ci ocenić, ale nic konstruktywnego z siebie nie wskrzeszę na temat koszulek, gdyż po pierwsze - na koszulkach się nie znam, a po drugie - nie mój klimat. Acz estetycznie wygląda.
Nie musimy się na czymś znać żeby określić czy nam się coś podoba czy też nie - także śmiało oceniaj czysto-subiektywnie. :)

MazuLuka napisał(a):Napisz jeszcze tylko, czy na froncie koszulki to twoje dzieło ten "znak"?
Masz na myśli ten brodaty, celtycki hełm?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
To jest "brodaty, celtycki hełm"? Oo No to tak.

A co do koszulek, no to naprawdę nie mam co napisać, bo mnie się nie podobają, bo nie mój styl, ale czysto graficznie chyba w porządku wykonane. ;)
Dość ładne i estetycznie zrobione .. lecz co mnie myli te napisy . Do tego tła mało widoczne są ;/
Kilka moich tworów, digital painting:

[Obrazek: vero-portrait-small.png]

[Obrazek: enigma2.jpg]

[Obrazek: caaw2.png]

[Obrazek: sbb2.png]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Świetne prace! Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie są na prawdę świetne! Długo zajmujesz się digital paintingiem?
(03.09.2015, 19:02)Raen napisał(a): Świetne prace! Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie są na prawdę świetne!
Dzięki! :) Te dwie ostatnie prace są częścią tryptyku, ostatnia część:

[Obrazek: thetoolmaker2.png]

(03.09.2015, 19:02)Raen napisał(a): Długo zajmujesz się digital paintingiem?
Ponad rok. Cały czas szlifuję warsztat. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(05.09.2015, 15:16)Adrian napisał(a):
(03.09.2015, 19:02)Raen napisał(a): Świetne prace! Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie są na prawdę świetne!
Dzięki! :) Te dwie ostatnie prace są częścią tryptyku, ostatnia część:

[Obrazek: thetoolmaker2.png]

(03.09.2015, 19:02)Raen napisał(a): Długo zajmujesz się digital paintingiem?
Ponad rok. Cały czas szlifuję warsztat. ;)

Tak czy siak świetnie Ci idzie :3 Oby tak dalej!
(03.09.2015, 10:47)Adrian napisał(a): [Obrazek: enigma2.jpg]

O, kupiłbym zeszyt z takim ło, twarda okładka + brzegi wykończone klimatycznie i dobrze. No i dobrej jakości papier :)
Dwa ostatnie twory:

[Obrazek: once-prev.png]

[Obrazek: plameno-final-4.png]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
[Obrazek: fjportrait.png]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości