MazuLuka!

Galeria  Założony przez  MazuLuka.

Witajcie!
Chciałbym poddać waszej ocenie mój najnowszy layout!
Co jakiś czas będę zamieszczał tu swoje wytwory. :)

Ten layout jest do wykorzystania w e-commerce, a dokładniej przedstawia sklep z kursami webdesign. ;)

[Obrazek: webstore.png]
Wypiszę swoje uwagi w plusach i minusach. Będzie czytelniej (a dla mnie wygodniej). :)

Plusy:
+ ciekawe menu główne
+ przyjemne dla oka kolory
+ dopracowane szczegóły (linie, cienie, typografia, wyszczególnienie najważniejszych elementów)
+ czytelny i estetyczny układ strony

Minusy:
- sztampowa czcionka w logo psuje ten malowniczy obrazek (niestety)
- dolną krawędź fioletowego banneru w nagłówku dopadła pikseloza, podobnie jak lewą stronę ekranu laptopa
- w lewym boksie dodałbym więcej powietrza, elementy wyglądają na ściśnięte
- menu po lewej stronie mi zupełnie nie pasuje (może ikonki zamiast strzałek byłyby lepsze? No i powietrza!)

To w sumie na tyle. Jeśli coś mi przyjdzie do głowy to dodam. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Dziękuję ci Adrian za ocenienie mojego "działa". :)

A teraz kolejne "coś"... A mianowicie głowa Stylusa, to znaczy nagłówek mojego nowego stylu PREMIUM i stąd pytanie głównie do użytkowników MyBB i potencjalnych kupców...
Czy szablon w takim stylu komuś się przyda? A może ktoś by chciał kupić go na własność? :)
Przede wszystkim jednak oceniajcie. :D

[Obrazek: stylus.png]
Dobra robota. Prostota połączona z klasą. Dobrze dobrana kolorystyka. Z chęcią poznał bym całość tego projektu i jego cenę. Przydał by mi się taki styl.
Czcionkę inną bym dał w topie, zbytnio pixelowata jest. Również jestem zainteresowany, jeżeli będzie to styl trafiający w ogólnotematykę i przejrzysty.
Dobra... wersja finalna:
[Obrazek: stylpremiumstylus.png]
Styl łady, trochę inny niż większość. Jedyne co do mnie nie przemawia to, to że jest on w zielonej kolorystyce i ta trawka w stopce.
Trawa w stopce forum wygląda słabo. Ogólnie kolorystycznie, jak dla mnie słabo.
W headerze dajesz zielony a później już kolorystyka zmienia się diametralnie i nie pasuje to do siebie nieco.
Poza kolorystyką nie ma się do czego przyczepić
W jaki sposób zrobiłeś grafikę belki kategorii (thead)?
Chodzi mi o to, czy jest to tylko jedna grafika, czy po prostu podzielona.
Zakładając, że jest to jedna grafika, to dłuższa lub krótsza nazwa kategorii zepsuje styl.


Pozdrawiam!
Thead jest złożony z tejże grafiki:
[Obrazek: thead-kreski.png]
Theady wyglądają następująco: (póki co na stronie głównej...)
http://testy.mazuluka.pl/
A o to prototyp mojego portfolio połączonego z blogiem. Jednakże blog to drugorzędna funkcja, główną ma być portfolio... Jestem ciekaw waszych opinii, czy aby na pewno dobrze rozmieściłem elementy i oznaczyłem cyferkami według ich priorytetu... Pytam się was, zwykłych użytkowników, bo wiadomo, że autor patrzy inaczej, projektant stron inaczej, a szary człowiek (bez obrazy) jeszcze inaczej na strony WWW. Portfolio i Blog skierowane będzie wiadomo dla kogo - do tej ostatniej grupy, także zależy mi na opinii właśnie zwykłych ludzi nie tworzących strony, czy taki układ jest ok... Jeśli macie jakieś pytania, nie możecie czegoś odczytać, to proszę pytać, chętnie udzielę odpowiedzi. :)

Kiknij tutaj, aby ujrzeć prototyp!
// Kryptoreklama
[Obrazek: rapolud3.png]
Ciekawie się prezentuje ta reklama. Nie mam nic do zarzucenia!

Wspaniały dobór kolorów na pierwszej pracy. :)
Tadaaam:
[Obrazek: koszulkarysunkowa.png]
Najnowszy projekt forum MyBB!
[Obrazek: stylakwarystyka4.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości