Brakujące elementy MyIPB

Założony przez  razdwa.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum:http://diablo3.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem z stylem MyIPB, otóż gdy wejdę np. w swój profil w zakładce contact info nie mam nic... wyślij prywatną wiadomość, email itp. To samo jest z zakładką stats gdzie też mi się nic nie wyświetla. Miał ktoś podobny problem ?



[Obrazek: 98c1173c714f.jpg]
Być może jest uszkodzony styl, brakować plików lub linijek w kodach php. Jeśli ten styl nie jest płatny spróbuj ściągnąć z innego hostingu i wgrać ponownie.
Zauważyłem ze jak wchodzę z telefonu na stronę to wszystko jest ok, a na firefox i chrome sprawdzałem i niestety to samo, w kodzie jest dodane wszystko.
Usuń pliki Cookie i sprawdź czy w pliku images na FTP serwera są wszystkie img.
Daj konto testowe.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
img. Mam wszystkie konto testowe to:

login; raz
hasło; 123456
[Obrazek: 27267300.png]
Szablon jest rypnięty, brakuje domknięcia taga div. Niestety, nie mogę Ci go wymienić z nazwy. Szukaj w niezgrupowanych lub gdzieś w Podgląd profilu (member_profile [?])
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Można trochę jaśniej, bo jestem z tego zielony.

Edit@ Teraz wszystko Gra + lecą ;)
ACP->Style i szablony->Szablony->Twój styl->Podgląd profilu - Szablony->member_profile. Tam znajdź w kodzie
</div
i zmień go na
</div>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości