Jakiej przeglądarki używasz?

Założony przez  DamYan.

używam Google Chrome!
Maxthon3
Ja używam Google Chrome + Firefox
Google Chrome. Dlaczego?
1.Prosty pasek u góry bez zbędnych "bajerów" ;D
2.Szybka
3.Prawidłowe wyswietlanie stron ;D

Oo niedawno czytałem taką 1 gazetę... i tam był test przeglądarek. IE 9 na 1 miejscu było haha. Ale 9 nie działa na Win XP ; D. Kiedyś wypróbuje. Podobno taka dobra ; D
Cytat:Oo niedawno czytałem taką 1 gazetę... i tam był test przeglądarek. IE 9 na 1 miejscu było haha. Ale 9 nie działa na Win XP ; D. Kiedyś wypróbuje. Podobno taka dobra ; D

Niedługo kończy się wsparcie dla xp, więc to nic dziwnego :). Nie przejmuj się testami gazet, bo często są sponsorowane, sfałszowane, itp.
Co do tego "taka dobra" to na pewno nie. Nadal nie radzi sobie z poprawnym wyświetlaniem stron ...
Używam Google Chrome :)
tylko CHROME ale z czasem robi się coraz bardziej zamulony...
Google Chrome
ja używam opery od dawna, przy dobrej konfiguracji działa mi z 2 razy szybciej niż te wszystko chromy i firefoxy :)
IE9 to już zupełnie inna bajka niż IE6/7/8, ale nadal wiele mu brakuje żeby przegonić konkurencję...
Dokładnie. Ja osobiście w tej chwili Chrome, jeżeli jestem na OS X to okazyjnie Safari.
Zajmuję się tworzeniem stron i jak dla mnie chrome jest najlepsze. Google gładzie duży nacisk na najnowsze standardy, więc raczej oczywiste, że będzie miało dobrze rozwiniętą przeglądarkę pod tym względem.
głównie chrome - dla mnie najlepszy i czasem firefox - kiedyś był pierwszy.
Od kilku lat używałem Mozilli, jednak obecnie przesiadłem się na Chrome, wydaje się szybsza :).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.
Tylko Safari - Apple 4ever <3



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości