Jakiej przeglądarki używasz?

Założony przez  DamYan.

Przez parę długich lat używałem Firefox'a, lecz ostatnio przerzuciłem się na Google Chrome i bardzo mi przypadła ta przeglądarka. Szybka z bardzo przejrzystym i prostym interfejsem. Polecam :P
Opera ;D
Kiedyś IE, teraz Mozilla Firefox.
Chrome
Mozillla Firefox, to oczywiste :D
Od jakiegoś czasu Chrome zaczął mi porządnie mulić i szwankować (problemy z dźwiękiem we Flashu/HTML5). Sprawdziłem w takim razie SRWare Irona... W porównaniu do Chrome'a to jest cudo! O wiele mniej pamięci żre, wszystko działa bez problemu, kompatybilny z pluginami Chrome'a (no tak, bazuje na Chromium)... no i "nie szpieguje". Polecam w 100%.

PS. DamYanie, miałeś rację :P
Ja używam google chrome i nie mam z nią żadnych problemów chodzi szybciej od firefoxa bo porównywałem, jeszcze tylko opery nie miałem na kompie bo na iPodzie już używałem i taka sobie ;/

używam chrome, bo mi na niej nie muli i jest dość szybka =]
Google Chrome <33 :D
Ja jestem użytkownikiem Google Chrome i nigdy nie miałem z nim problemów.
Cytat:dwa - stabilność działania, trzy - szybkość i kompatybilność.
Z tym się nie zgodzę ponieważ miałem FF przez krótki czas i mam same negatywne opnie. Stabilność? Hah zwiecha przy każdym uruchomieniu trzeba było 3-4 razy zamykać przez Menadżera zadań zanim się uruchomiła, co do szybkości i kompatybilności to mam już mniejsze zastrzeżenia ale fakt faktem Chrome chodzi mi dużo szybciej od FF. Na posty typu "pewnie żeś tam jakichś pluginów i syfu napakował" odpowiadam, że nic nie instalowałem wszystko było po ściągnięciu domyślne i tylko aktualizacje były instalowane.
eLO :) a nie zauważyliście że ostatnio FF sie psuje ?
Daniel Praźmo napisał 30.04.2012, 08:05:
Nie pisz najpierw 'eLO :)', a potem edytujesz posta, bo byłem na tyle szybki, że go w międzyczasie wrzuciłem do kosza i potem musiałem z powrotem łączyć wątki.
(29.04.2012, 17:07)playaz44 napisał(a): Z tym się nie zgodzę ponieważ miałem FF przez krótki czas i mam same negatywne opnie.

Czy krótki czas jest odpowiedni, aby wydać werdykt? Ja używam od kilku lat FF, dodatkowo przy testach stron Chrome / Opery / IE, więc widzę zmiany w nich zachodzące na bieżąco i w żadnym wypadku nie są to obserwacje krótkoterminowe.
Problemy ze stabilnością? Bez powodu zawieszki przy starcie na pewno nie występowały, nawet na słabszym sprzęcie (a Twój post sugeruje, że wcale nie masz słabszego skoro Chrome tworzący wiele procesów nie powoduje spadku wydajności).

(29.04.2012, 17:07)playaz44 napisał(a): ale fakt faktem Chrome chodzi mi dużo szybciej od FF

W sensie responsywności (tu się zgodzę) czy przeglądania stron internetowych? Jak to drugie, to gratuluję spostrzegawczości, bo już przy łączu 2-4 Mbit/s w zasadzie nie ma zauważalnej różnicy pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami.

(30.04.2012, 08:00)Maksio008 napisał(a): eLO :) a nie zauważyliście że ostatnio FF sie psuje ?

Nie, jest wręcz odwrotnie. Od zmiany cyklu wydawniczego znacznie poprawiło się użycie pamięci oraz procesora. Dodatkowo sukcesywnie wrzucane są narzędzia dla webmasterów (chociaż Firebug nadal je zjada na dzień dobry).
Ostatnio Iron coś mi nie chciał współpracować z panelem Admina na localhoście, więc włączyłem Firefoxa i nie było tak źle, jak kiedyś. Więc może faktycznie Fajerkoks się poprawił.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Tylko opera :]
Google Chrome, po tygodniach walki z wieszającą się Mozillą to najlepsza alternatywa, jaką znalazłam :) chociaż lubię też Operę :P
Firefox, Google Chrome,



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości