Jakiej przeglądarki używasz?

Założony przez  DamYan.

Dla Chrome również jest dostępny dodatek xmarks.
A co do Adblocka - tego wspomnianego wcześniej nie polecam. Są z nim znane problemy z wysokim obciążeniem CPU, a także pobieraniem grafik / skryptów itd. pomimo rzekomego blokowania.
Lepszy jest wyglądający tak samo, a działający inaczej, oryginalny Adblock:
https://chrome.google.com/webstore/detai...cddilifddb
A mnie najbardziej psuje Opera jestem już z nią ze 3 lata... a przekonałem się do niej ze względu na gesty myszy, których jeszcze w tamtym czasie (oscyluję tylko) nie było w innych przeglądarkach, za to w operze nie było rozszerzeń, ale nie przeszkadzało mi to, teraz są i używam tylko jednego, także jakby ich nie było to tragedii w moim przypadku również by nie było. ;)
Opera. Od ponad 3 lat, nigdy mnie nie zawiodła, nigdy się nie cięła. Dla kogoś kto koduje/tworzy strony www nie ma imho nic lepszego. Wbudowana konsola, drgonfly, zapytania post, edytory live strony... a wszystko nad wyraz wydajnie
Serwery CS REKSIO:))
Google Chrome używam bo moim zdaniem to najlepsza i najszybsza przeglądarka :)
(22.12.2011, 23:19)wujas napisał(a): Dla kogoś kto koduje/tworzy strony www nie ma imho nic lepszego.

No w tym zastosowaniu to jednak Firefox z dziesiątkami wtyczek wypada lepiej (na golasa jest znacznie gorszy i bez porównania do Opery).

No właśnie z FrajerFoxem trzeba się męczyć, żeby dostosować do siebie, a mnie pasuje Dragonfly, która znacznie ułatwia mi kodowanie stylów. ;)
To już zależy od naszych przyzwyczajeń. W moim wypadku to trzeba dostosować operę bo na starcie jest strasznie niewygodna i nieintuicyjna. Tego samego problemu nie mam ani na IE ani na chrome, więc jak dla mnie coś jest na rzeczy -za dużo udziwnili, tak samo jakbym porównywał windows i linuksa.
Korzystałem z Firefox'a ... przerzuciłem się na Chrome. Na tym się skończyło :D
Chrome 4ever ;d
Korzystam z Firefox'a niestety przez pluginy, przeglądarka strasznie obciąża mi procka w kompie. Próbowałem się przerzucić na Chrome jednak jeszcze brakuje jej kilku dodatków.

Pozdrawiam
FF do wszystkiego. Dla sprawdzania poprawności/validacji kodu sporadycznie IE, Opera i Chrome.
Zawsze używałem Firefoxa (no prawie, pierwszy był IE6 xD ), jednak z wiekiem zaczął on stopniowo zwalniać do tego stopnia, że zjadał 75% ramu (to był komp 1GB wiec wiecie) i nic nie mozna było zrobić. Z czasem przeniosłem się na Google Chrome, w którym siedzę do dziś. Brakuje mi tylko fajnych pluginów z FF, np. ColorZilla
Google
Mozilla Firefox .. Od początku jej używam i się przyzwyczaiłem ... Nie narzekam.... Opera ino w telefonie
U mnie mała zmiana zaszła.

Laptop
Firefox -> główna, aktualna wersja (tj. 10.0)
Chrome -> wyleciał
Opera -> do testowania

Telefon:
Internet Explorer 9 Mobile - jest ok, co prawda wolałbym Operę Mini/Mobile, no ale nie mam możliwości ich wgrania :)
Firefox około wersji 3.0 zaczął u mnie wolno chodzić, więc przerzuciłem się na Chrome. Potem zaczęło mnie wkurzać, że przeglądarka wysyła informacje o moich działaniach do Google, żeby ulepszyć jakość korzystania z przeglądarki blah, blah, blah, więc przerzuciłem się na SRWare Iron.

A na telefonie używam Opery Mobile w domu i Opery Mini, gdy łączę się przez sieć telefoniczną.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości