Email Admina i czytanie wiadomości na .xaa.pl

Założony przez  Wilhelm1720.

wersja skryptu MyBB:Najnowsza
adres forum:www.zagubieni.xaa.pl Już nie aktualna

Mam taki problem na adres E-Mail admina (czyli mój) zarejestrowany na tej domenie .xaa.pl czyli Wilhelm@zagubieni.xaa.pl została wysłana licencja którą muszę odebrać... Ale nikt za chiny nie wie w jaki sposób wejść na tą pocztę O.o Może wy wiecie jak... Proszę bardzo was o pomoc.
RadnoK napisał 30.10.2012, 16:30:
To ma nikły związek z MyBB, a bardziej z Twoim hostingiem. Tam powinieneś kierować swoje pytanie, ale że już jakieś odpowiedzi zostały udzielone temat ląduje w HP. Pilnuj się ;)
Zapewne wszytko masz w "c-panel" lub "direct admin".
Tam masz zapewne wszystko odnośnie "poczty" przypisanej pod domenę.
jest coś takiego ale puste... Mnie chodzi o Wilhelm@zagubieni.xaa.pl które podawałem przy instalacji MyBB "Wilhelm" i dopisało automatycznie @zagubieni.xaa.pl i za chiny ludowe nie wiem jak na to się zalogować. Znalazłęm w cp pocztę ale domeny a nie mybb :/ i nie ma tam tej licencji
Tak więc tego nie odzyskasz, bo te konto nie istnieje. Te konto dane przy rejestracji było jakby automatycznie ustawione przez instalator który "miał nadzieję" że stworzyłeś konto pocztowe z takim samym loginem ja administrator. Tak jest wedlug mnie.


Tak wiec stwórz teraz te konto i z tego sewisu spróbuj wysłać ponownie licencje jeżeli jest to możliwe na ten sam adres mailowy.
Cytat z http://proserwer.pl/panel/mojepytania_faq.php

Cytat:..:: E-mail ::..

Jak można odczytać maile przez WWW bez logowania się do cPanelu ?

Pytanie dotyczy osób, które założyły sobie konto pocztowe w cpanel -> konta pocztowe. Używaj adresu http://nazwa.xaa.pl:2095 (zamiast nazwa.xaa.pl podaj adres swojego serwera WWW) - jako login podajesz pełny adres e-mail a jako hasło, hasło na ten e-mail.

Jak skonfigurować e-mail w outlook i innych programach ?

Aby skonfigurować program pocztowy taki jak np. Outlook Express do odbioru i wysyłania e-maili założonych w cPanelu należy:

1. Jako login należy podać pełny adres e-mail konta, które konfigurujemy (a nie sam login) np. gdy założyliśmy e-mail moj@nazwa.xaa.pl to podajemy jako login moj@nazwa.xaa.pl
2. Jako hasło należy podać hasło na to konto e-mail
3. Jako serwery smtp i pop należy podać adres serwera, na którym jest to konto pocztowe w formacie: nazwa.xaa.pl

Jak skonfigurować e-mail w programie Thunderbird ?

Podczas tworzenia nowego konta w tym programie, trzeba podać wszystko w następujący sposób (zakładamy, że dodajemy konto przyklad@nazwa.xaa.pl):

Nazwa: dowolna nazwa
eMail: przyklad@nazwa.xaa.pl
Hasło: hasło do konta, które ustawiłeś

Gdy to podamy, klikamy przycisk "Kontynuuj" i w tym momencie Thunderbird przeszukuje serwer. W tym momencie, przed utworzeniem konta trzeba kliknąć na "Ustawienia zaawansowane" i ręcznie podać porty, sposoby uwierzytelnienia i nazwę użytkownika.

Zgodnie ze wzorem:

1) Dla imapa:

adres serwera: mail.nazwa.xaa.pl
port serwera: 143
bezpieczeństwo: STARTLS
metoda uwierzytelnienia: Normalne hasło

2) Dla SMTP:

adres serwera: mail.nazwa.xaa.pl
port: 25 - KONIECZNIE MUSI BYĆ 25!
nazwa: przyklad@nazwa.xaa.pl nie może być samo "przyklad" - trzeba zmienić!
uwierzytelnienie: hasło przesyłane otwartym tekstem
bezpieczeństwo: bez szyfrowania



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości