Brak maila aktywacyjnego

Założony przez DamYan.

Niektórzy z Was doświadczyli problemów z aktywacją konta, mianowicie nie dochodził do nich mail aktywacyjny. W pierwszej fazie problem był związany z techniczną przypadłością hostingu. Problem został jednak rozwiązany, więc wszystkie osoby, które doświadczają dalej podobnych "dolegliwości" - proszone są o kontakt na maila [email protected]

Zauważyłem także w logach problemy z aktywacją na kontach założonych na serwerach WIRTUALNEJ POLSKI. Wysyłka maili u nas obsługiwana jest przez serwery Google i prawdopodobnie "dzięki temu" WP.pl odrzuca nasze maile traktując je jako "spam" (nawet nie dochodzą na Wasze konta!).

Dlatego dopóki sprawa się do końca nie wyjaśni - bardzo prosimy Was o rejestrowania się za pomocą każdego innego maila, ale nie za pomocą @wp.pl.

Przypominam Wam też o raportowaniu błędów w wątku: Błędy skryptu MyBBoard.pl - Post #1036 jeśli tylko coś zauważycie. To pomoże nam eliminować je i reagować szybciej w sytuacjach wymagających poprawek skryptu.
TaniDedyk.pl
Wszystkie osoby, którym nie dochodzą maile aktywacyjne - niech rejestrują się wg instrukcji podanych powyżej. WP nas nie lubi ;)
Ostatnio przekonfigurowaliśmy serwer, który odpowiedzialny jest za wysyłkę maili, więc od teraz już nie powinno być problemów:
- ze zmianą hasła i niedochodzącym mailem
- z aktywacją konta na wszelkie darmowe maile typu o2.pl/wp.pl/gmail
- wysyłaniem maili przez forum
- powiadomieniami o nowych odpowiedziach w wątku lub nowej prywatnej wiadomości.

Jeśli jednak zdarzy się Wam mieć problemy z którąś z w/w funkcjonalności - kontaktujcie się na maila: [email protected] lub napiszcie posta w wątku: Błędy skryptu MyBBoard.pl - Post #1036.

Dzięki Waszej informacji będzie łatwiej zlokalizować usterkę i jak najszybciej ją usunąć.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości