Załączniki w dziale download - lukasamd dlaczego ma linki zewnętrze ?

Założony przez  Użytkownik 9022.

Mam pytanie dlaczego wszystkie załączniki w dziale download napisane przez lukasamd mają linki zewnętrze jak są tylko dozwolone załączniki :P ?
Ponieważ lukasamd, posiada modyfikacje na własnym serwerze :D, a nie na serwerze MYBB PL, z tego powodu. Mój drogi mylisz się również co do załączników - dozwolone są dla każdego również linki zewnętrze.
Pozdrawiam
InfBoot napisał(a):Mój drogi mylisz się również co do załączników - dozwolone są dla każdego również linki zewnętrze.

Cytat:Notatka od elroyalo, 19.09.2012 14:28:
Proszę wstawić plik jako załącznik - linki zewnętrzne nie są dozwolone.
cytat z https://webboard.pl/thread-34046.html
szymon1051 napisał(a):Mam pytanie dlaczego wszystkie załączniki w dziale download napisane przez lukasamd mają linki zewnętrze jak są tylko dozwolone załączniki ?
Może dla użytkowników jest zabronione używanie linków zewn zewnętrznych, ale zauważ że Lukasamd nie jest zwykłym użytkownikiem...
Tłumaczę: Elowi pomyliły się działy.
Zasada załączników dotyczy stylów i grafiki, a nie całego downloadu (to co u nas, nie zginie, a z linkami do stylów to jednak różnie bywa). Tłumaczenia też radziłbym dawać w załączniki, z tego samego względu, co style.
W przypadku modyfikacji takie coś by się nie sprawdzało, bo musielibyśmy co update zmieniać załączniki pluginów hostowanych np. na mybb.com.

Pomyłka rzeczą ludzką. Moderatorzy też nie są nieomylni ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości