problem szablon-skrypt 1.6.8

Założony przez  parampam997.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

mam problem, otóż gdy dobieram szablon do skryptu 1.6.8, większość okazuje się, że jest niekompatybilna. dosłownie tylko kilka szablonów znalezionych w necie jest zrobiona pod wersję 1.6.8.. można to jakoś ominąć? zrobić tak, aby starszy szablon pasował pod najnowszą wersję silnika myBB?

EDIT: o opcji ignorowania kompatybilności szablonu wiem, lecz gdy ją zaznaczam i wtedy wgrywam szablon to źle on się wyświetla.
Ignorowanie kompatybilności zaznaczasz. Nie zapomnij o wrzuceniu grafiki na FTP.
napisałem, że znam tą opcję, ale gdy ją używam to szablon źle się wyświetla.. rozumiem, że nie ma innej możliwości wgrania szablonu.. ;p
Wgrywasz grafiki na FTP?
tak jest
Pokaż forum po wgraniu tego stylu.... Wrzucasz na pewno style od Mybb, bo już byli tacy co np. od IPB wrzucali...?
chwila, mam pytanie: pliki z grafiką mam wrzucać do katalogu public_html/images , racja? więc kiedy wrzucę kilka szablonów na FTP to skąd skrypt ma rozróżniać które pliki nalezą do którego szablonu?
Bo wrzucasz do folderu images cały folder z grafikami, który ma nazwę. np. Styl nazywa się Lubie_placki i ma folder o takiej nazwie w paczce, więc ścieżka do grafik z konkretnego stylu wygląda images/Lubie_placki
cholera. nie wiem jak ja to zrobiłem, ale mam jedne pliki graficzne luzem w /images, a inne w swoich katalogach, lecz niekompletne. tak jakbym z dysku wrzucił tylko ich częśćna FTP o_o

EDIT: jak dokładnie powinien nazywać się katalog, w którym znajduje się grafika na FTP? tak jak plik .xml?
Masz paczkę ze stylem która zawiera folder i plik .xml (może być jeszcze jakiś plik od autora, ale to nie ważne) Folder wrzucasz do images a .xml wgrywasz w panelu
ale spora część paczek, które ściągam ma jedynie folder /images i w nim pliki. albo folder /upload. dlatego pytam o nazwę, bo to chyba ważne aby ją zmienić

EDIT: wszystko ogarnięte czyt. jestem nieogarem :D temat do zamknięcia.
Daniel Praźmo napisał 17.10.2012, 20:58:
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Patrz punkt 12.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości