Złe kolory kolumn

Założony przez  EmilRomek.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: Nie chciałbym podawać, ponieważ forum w trakcie prac. Niżej pokażę o co chodzi.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Złe kolory kolumn na przeglądarkach innych niż Google Chrome.

Witam. Mam problem, gdyż zrobiłem styl forum, wgrałem go itd., odpaliłem forum na przeglądarce Google Chrome i było wszystko ok. Aby sprawdzić działanie stylu na innych przeglądarkach odpaliłem Internet Explorer oraz standardową aplikację do przeglądania internetu w systemie Android i oto co ujrzałem:

[Obrazek: kolumny.png]

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Bez dema nic nie zdziałamy. Podaj adres forum.
www.wydajnypc.xaa.pl/forum
Bosz... Co za syf w klasie thead.
.thead {
text-shadow: 0.1em 0.1em 0.2em black;
background: #25233B;
background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#25233B), color-stop(44%,#028F0B), color-stop(100%,#6D0019));
filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#03A903', endColorstr='#006D0D',GradientType=0 );
border-bottom: 1px solid #1D2B34;
color: white;
font-weight: bold;
padding: 8px;
text-shadow: 0.1em 0.1em #333;
-moz-border-radius-topleft: 5px;
-moz-border-radius-topright: 5px;
-webkit-border-top-left-radius: 5px;
-webkit-border-top-right-radius: 5px;
border-top-left-radius: 5px;
border-top-right-radius: 5px;
}
Masz dwa background. Popraw to. Myślę, że to jest przyczyną.
Jeżeli to nie pomoże zamiast dawać gradiert w css, zrób to za pomocą grafiki i wtedy będzie działać w każdej przeglądarce.
Dziękuję za pomoc, nie to okazało się przyczyną, ale i tak dziękuję za uporządkowanie .thead ;) Wiedziałem, że mam tam syf, ale nie miałem chęci się za to zabrać ;p Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie dlaczego nadal w przeglądarkach innych niż Google Chrome nie ma zaokrągleń rogów tak jak jest w wyżej wymienionej przeglądarce?
Na chrome, operze, firefoxie wyświetla się poprawnie. IE 6 i niżej radzę się nie przejmować.
Dziękuję za pomoc. Temat zaznaczam jako rozwiązany i daję Ci Matslom Pomógł :)
Daniel Praźmo napisał 07.10.2012, 20:53:
[Obrazek: modnotice_thx.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości