Ustawienie widoku ostatnich wątków po lewej stronie w portalu

Założony przez  MichuRmx.

wersja skryptu MyBB:1.6.8
adres forum:Jeszcze nie ma
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam, dziś wgrałem portal na moje forum które zostanie dopiero otwarte po wykonaniu pracy przez programistów (Pawn) mapy... już mówię,że nie jestem super elo pro kolesiem który zna się na forach i php oraz html
jak widać na niżej załączonym zdjęciu jest to portal... chciałbym zrobić tak aby posty były z lewej strony a po prawej było okienko rejestracji i logowania... chodzi mi o to, że po kliknięciu "Zaloguj" użytkownik zostanie przeniesiony na forum a po kliknięciu "Zarejestruj" użytkownik zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego . ;)
Oraz chciałbym aby portal nie odczytywał każdego posta z forum, tylko posty które napisze Administracja w nim.

[Obrazek: 75296399707947189811.jpg]
Ezio napisał 21.09.2012, 10:21:
Tytułuj poprawnie wątki i umieszczaj je w odpowiednich działach. Tytuł wątku powinien krótko opisywać twój problem, a nie zawierać tylko "portal.php". Zgodnie z wewnętrznym regulaminem działu - 1 wątek = 1 problem.
W szablonie portal znajdź tabelę:
<table width="100%" cellspacing="0" cellpadding="{$theme['tablespace']}" border="0" align="center">
<tr><td valign="top" width="200">
{$welcome}
{$pms}
{$search}
{$stats}
{$whosonline}
{$latestthreads}
</td>
<td>&nbsp;</td>
<td valign="top">
{$announcements}
</td>
</tr>
</table>

i zamień ją na tą poniżej:

<table width="100%" cellspacing="0" cellpadding="{$theme['tablespace']}" border="0" align="center">
<td valign="top">
{$announcements}
</td>
<td>&nbsp;</td>
<tr><td valign="top" width="200">
{$welcome}
{$pms}
{$search}
{$stats}
{$whosonline}
{$latestthreads}
</td>
</tr>
</table>
No niestety nie ma tam czegoś takiego... tutaj załączam portal aby była możliwość wglądu:

http://www.speedyshare.com/wX5Cf/portal.php
MichuRmx napisał(a):No niestety nie ma tak czegoś takiego... tutaj załączam portal aby była możliwość do wglądu

Zawartość szablonu portal, a nie plik portal.php

ACP > Style i szablony > Szablony > Twój styl -> Portal - Szablony > portal
Okey po zrobieniu tego mam tak w adresstrony/portal.php

Witaj, *****
Ostatnia wizyta: Dzisiaj, 10:38 AM
Od Twojej ostatniej wizyty napisano:
» 0 nowych ogłoszeń
» 0 nowych wątków
» 0 nowych postów

Na białej stronie i tylko ten tekst
Miałeś zamienić tylko tabelę, a nie usuwać zawartość całego szablonu. Przywróć domyślny szablon (przycisk opcje na liście szablonów, po prawej stronie) i podmień tylko kod tej tabeli.
ok :) wszystko działa . Dzięki :)
Do zamknięcia
Ezio napisał 21.09.2012, 14:12:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie zamykamy wątków.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości