moderowane przez: zmiana koloru usera

Założony przez  jasmuheen.

Przy każdym z działów wyświetla się napis: Moderowane przez: nick moderatora, wyświetla się on w kolorze niebieskim... kolor moderatorów ustawiłam na fioletowy i chcę żeby przy tym napisie wyświetlał się kolor użytkownika, np. jak user ma kolor żółty lub fioletowy i moderuje dział to żeby nick wyświetlał się w kolorze użytkownika. Czy ktoś wie jak to zrobić??
Nie o to mi chodzi więc może dam screena:
[Obrazek: testae8.png]
Kolor użytkownika testuser jest ustawiony przeze mnie na kolor fioletowy, ale w zaznaczonych wyswietla się w innym kolorze
1.W tym miejscu testuser ma być fioletowy
2.W tym też
Ja jako admin mam kolor czerwony i też się wyswitlam na niebiesko a chcę być czerwona...
3. A tutaj chcę zrobić tak żeby tylko ta jedna kategoria była zwinięta i żeby inni userzy nie mogli jej rozwinąć
Czy da się tak zrobić??
DamYan napisał 21.12.2008, 03:50:
Bardziej pasuje do innego działu. Przenoszę.
Elo, Jas. Chyba mnie znasz, prawda? Widzę, że korzystasz ze stylu MyMandriva, na którym opiera się forum clubpenguins....

1. i 2. ściągnij i zainstaluj tego plugina: http://mods.mybboard.net/view/username-style
3. Nie da się.

A tak w ogóle podasz mi na PW adres Twojego forum? : D
thx emillo:P jak zakończe forum to dam ci adres:P Jak na razie to jest w fazie produkcji i wszelakich testów:D
Victor napisał 18.12.2008, 22:56:
W celu podziękowania używamy opcji "Dziękuję" (Thanks).



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości