Co by dodać

Pomysł  Założony przez  Patryk1011.

Witam, od niedawna szykuję styl na moje forum i obecnie idzie mi nawet dobrze :D
miałbym do was pytanie, co można by dodać do tego stylu(nie patrzcie na błędy, ponieważ nad nimi działam jeszcze) :)

link do real dema stylu http://wielotematycznie.eu/

PS.jeśli link jest niezgodny z zasadami działu, to proszę moderatora żeby mnie powiadomił, to podam screeny :)
6 lat temu, gdy zaczynałem z MyBB i stylami, bardzo inspirowałem się innymi forami. Najczęściej były to kopie innych stylów, bo sądziłem, że nie jestem w stanie wymyślić niczego lepszego. Czas pokazał jak bardzo się myliłem. :) Widzisz, kopiując kogoś nigdy nie zajdziemy dalej niż ta osoba. Twój styl jest maksymalnie odtwórczy - zbyt bardzo przypomina IPB. Jestem przekonany, że gdy na spokojnie usiądziesz i przemyślisz swój projekt to jesteś w stanie zrobić coś naprawdę oryginalnego i dobrego. Nie tylko będziesz miał satysfakcję z dobrze wykonanego stylu - Twoi użytkownicy i przeglądający również to docenią. Z własnego doświadczenia wiem, że warto. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości