Problem z nawigacją

Założony przez  elektryczna.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: www.forum.summercraft.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Nawigacja

Wiem, że były tysiące tematów na temat nawigacji.
Przeczytałam wszystkie i każdy praktycznie opisuje gdzie trzeba wejść, aby edytować nawigację. Ale mam jakiś dziwny kod albo nie ogarniam, pewnie nie ogarniam :P

Weszłam w Panel potem szablony nagłówek i header i mam tam taki kod:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">{$lang->forumbit_forum}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php">{$lang->toplinks_search}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php">{$lang->toplinks_memberlist}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php">{$lang->toplinks_calendar}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help">{$lang->toplinks_help}</a></li>

W ogóle nie wiem jak to edytować :P Chciałabym, żeby w nawigacji było np. Portal, forum itd. Ale portal nie z Mybb, tylko strona napisana w języku html.
Chodzi o menu chyba.
Więc tak:
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">{$lang->forumbit_forum}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php">{$lang->toplinks_search}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php">{$lang->toplinks_memberlist}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php">{$lang->toplinks_calendar}</a></li>
                    <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help">{$lang->toplinks_help}</a></li>
Pokaże jak to edytować. Weźmy na przykład
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php">{$lang->toplinks_search}</a></li>
<li> </li> //zostawiamy (odpowiada za listę)
<a href =""></a> //jest znacznikiem który odpowiada za hiperłącza
W tym przypadku "{$mybb->settings['bburl']}/search.php" jest linkiem do strony. Możemy umieścić np. "https://webboard.pl"
Natomiast {$lang->toplinks_search} odpowiada za słowo które jest odnośnikiem do powyższego linku.
A teraz sklejamy to co mówiłem i przykładowy odnośnik wygląda tak:
<li><a href="https://webboard.pl">Polski support MyBB</a></li>
Ważne jest aby link umieścić w
" "
Polecam zapoznać się z podstawami HTML'u i CSS'a
Ok działa, wielkie dzięki :) + :) Jeśli mogę, to zadam ci jeszcze jedno pytanie na pw :)
Ezio napisał 22.08.2012, 12:54:
[Obrazek: modnotice_thx.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości