[TUTAJ OPIS PROBLEMU + SCREENY - wykasuj tę linijkę!!!]

Założony przez  hipekxd.

Czego Administrator tego nie wykasuje w pluginie? :)
Mimo, że jest napisane wykasuj tę linijkę, to niektórzy użytkownicy tego i tak nie usuwają. A jak by w ogóle nie było całej linijki i tego:
Cytat:TUTAJ OPIS PROBLEMU + SCREENY
To pewnie ci użytkownicy by nawet problemu nie opisali :lol:
Przecież jest:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Więc nadal nie widzę sensu trzymania tamtej linijki w dodatku z napisem Wykasuj :)
Hmm rzeczywiście. Dobre pytanie :P Skoro jest tak:
Cytat:wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

[TUTAJ OPIS PROBLEMU + SCREENY - wykasuj tę linijkę!!!]
to czemu nie tak
Cytat:wersja skryptu MyBB: [TUTAJ WERSJA SKRYPTU - wykasuj tę linijkę]
adres forum: [TUTAJ ADRES FORUM - wykasuj tę linijkę]
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): [TUTAJ OPIS PROBLEMU + SCREENY - wykasuj tę linijkę!!!]
:D
wiem, że dziwnie to wygląda, ale tak samo jak hipka, zaczęło mnie to zastanawiać.
Możemy to usunąć, oczywiście za zgodą Moderatorów, którzy później poprawiają te posty ;)
(23.08.2012, 14:27)DamYan napisał(a): Możemy to usunąć, oczywiście za zgodą Moderatorów, którzy później poprawiają te posty ;)

Czyli to znaczy, że bez
Cytat: [TUTAJ OPIS PROBLEMU + SCREENY - wykasuj tę linijkę!!!]
nawet jak jest to
Cytat:na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):
będzie tak jak pisałem w jednym z postów? Nie będą opisywać nawet problemu? :P
Ciężko mi odpowiadać za naszych użytkowników. Wrzucając taką linijkę, której się raczej nie da przegapić, liczyliśmy na to, że ktoś uzupełni co trzeba. Ona funkcjonuje głównie dla nowych, starzy wiedzą o co chodzi, więc dlatego może ich ona deprymować i to jest zrozumiałe. Z tym, że ilu jest tych "starych", a ilu nowych?

Tak, jak pisałem wyżej - jeśli Niebiescy się zgodzą (a co za tym idzie - wołam ich trochę do tablicy :D), to możemy wyrzucić tę linijkę i zobaczyć jak to zafunkcjonuje.
(21.08.2012, 21:45)hipekxd napisał(a): Przecież jest:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Więc nadal nie widzę sensu trzymania tamtej linijki w dodatku z napisem Wykasuj :)

https://webboard.pl/thread-33602.html ;D

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie kilku osobnych linijek z tekstem (coś jak w WP, gdy komentujemy newsa) z ty, że zamiast e-mial, treść byłoby: adres forum, wersja skryptu, opis problemu. Jeśli któraś linijka nie zostałaby wypełniona pojawiłby się komunikat. Nie wiem, czy w ogóle mogło by coś takiego funkcjonować i podejrzewam, że mogłoby być troszkę roboty z tym, a efekty mogły by nie być dużo lepsze od tych w chwili obecnej. W takim razie może po rejestracji użytkownika na forum umieścić gigantyczne zdjęciem, jak uzupełnić wątek? :P

Myślę, że większość użytkowników coś po prostu namiesza na swoim forum, po czym stwierdzają, że nie poradzą sobie bez pomocy i szybko rejestrują się na tym forum, zakładają wątek i od razu piszą. Czasami mam wrażenie, że sami niewiedzą co piszą. Facet umieszcza fotkę swojego forum a pod zdjęciem jest napisane "HELP".


Pozdrawiam!
Albo formularz tworzenia tematu z problemem jak na phpBB3.PL.
(23.08.2012, 16:24)truskafkowy napisał(a): Albo formularz tworzenia tematu z problemem jak na phpBB3.PL.

Nie wiem jaki tam jest, więc może się podzielisz? :)
Klikasz "Zadaj pytanie!" i Cię przenosi do formularza.
Wygląda dość chaotycznie (bo można, MOŻNA, podać wiele informacji, ale u nas można zrobić to inaczej):
http://prntscr.com/ea2pd

http://prntscr.com/ea2qs

Po wypełnieniu formularza tworzy się wątek (temat) o mniej więcej takiej konstrukcji:

http://prntscr.com/ea2t0
I to jest fajne, do momentu, gdy ktoś nie ma pojęcia na prawie żaden z tych tematów. Opcjonalność jest lepszym rozwiązaniem, bo co z takiego formularza, jak ktoś jest "zielony" i na wszystko odpowie "nie wiem"? Nic, siostro :)
Przeczytaj dokładnie co tam jest opisane. Tam większość rzeczy jest opcjonalna :D. Tylko tytuł i opis problemu trzeba podać. Ludzie zazwyczaj adekwatnie do problemu podają odpowiednie dane.
Według mnie dobry pomysł, ale to nie ja tutaj rządzę xP
Jeden z problemów jest taki, że w chwili obecnej wystarczy tylko uzupełnić nazwę tematu i już można stworzyć wątek. Ostatnio spotkałem się właśnie z takim tematem.
Gdyby nie było szablonu nie można byłoby stworzyć wątku. Także może coś dodać, co by sprawdzało, czy oprócz szablonu znajduje się coś jeszcze, coś co wpisał użytkownik. Aczkolwiek z takim czymś spotykam się bardzo rzadko i nie wiem, czy w ogóle ma to jakiś sens, no ale... :P Nikt mnie nie pobije za pomysł :)


Pozdrawiam!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości