Brak header-u w stylu apart

Założony przez  propan.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: localhost
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):
Problem polega na tym że zainstalowałem styl apart i nie mam headera i nie wiem czego to jest przyczyna.

[Obrazek: brakv.png]
Ezio napisał 18.08.2012, 13:11:
Przeniosłem do odpowiedniego działu.
Też mam ten styl, więc może pomogę. Tylko widać, że już coś tam kombinowałeś, bo jest tylko "test". Mógłbyś mi przesłać plik, w którym grzebałeś (i oczywiście ścieżkę do niego)? Bo rozwiązanie może być prostsze niż myślisz :)

PS: Podejrzewam, że edytowałeś plik index, więc go pokaż.
Plik index: http://wklej.to/o4Ta1
Nic nie edytowałem a pisze test bo w panelu zmieniłem nazwę forum itd. Jbc. forum jest postawione na wamp server i służy tylko do edycji stylów itd.
propan chodziło o index w szablonach stylu a nie index strony :)
(18.08.2012, 14:05)eXeCSDS napisał(a): propan chodziło o index w szablonach stylu a nie index strony :)

Ahha, ;D Proszę http://wklej.to/uzLxw
Header jest cały czas, tylko wydaje ci się, że go nie ma, bo nic, prócz tego tekstu się w nim nie znajduje, a nie ma określonej wysokości w css. Wysokość nadaje logo, które zapewne wyrzuciłeś. Jak chcesz przywrócić to do domyślnej postaci to w global.css do selektora #logo musisz dodać (nie usuwaj poprzedniej zawartości) height: 100px;. Wyglądałoby to tak:

#logo {
height: 100px;
}
Nie wiem czy jest header cały czas gdyż styl wgrałem normalnie i po prostu go nie ma, jeżeli powiadasz że od loga zależy jaka będzie wielkość headeru to wynikając loga nie ma to trudno aby był header, a logo podstawowe powinno być wgrane jak się wgrywało styl a tego nie było. Oprócz stylu i pliku apart1.xml posiadam również pliki GDK - Logo.xcf i GDK - Buttons.xcf z którymi nic nie robiłem i nawet nie wgrywałem.
Co do global.css nie posiadam takiego pliku a jeżeli posiadam to jest w C:\wamp\www\cache\themes i foldery themes1,3,5 i 6.
ACP -> STYLE I SZABLONY -> SZABLONY -> TWÓJ STYL -> STRONA GŁÓWNA (rozwiń) -> INDEX

Początek u mnie wygląda następująco:

<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
<script type="text/javascript">
<!--
    lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}";
    lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</head>
<body>
{$header}

Sprawdź czy jest to:

{$header}

i to:
{$headerinclude}

Bo po mojemu czegoś tam nie masz albo coś usunąłeś...


PS: Plik global.css masz. Znajduje się tutaj: ACP -> STYLE I SZABLONY -> STYLE -> TWÓJ STYL (edytuj styl) -> GLOBAL.CSS

PS2: Mógłbyś podać dokładny link do strony?
Strony nie mam gdyż mam wamp server, a co do
carbon9610 napisał(a):ACP -> STYLE I SZABLONY -> SZABLONY -> TWÓJ STYL -> STRONA GŁÓWNA (rozwiń) -> INDEX
nie mam pliku index.
Co do loga forum zmieniłem w acp>style...>szablony>styl> w logo forum z images/1/logo.png na 1/logo.png ale teraz mam taki problem:
[Obrazek: logonjr.png]
Tobie nie wyświetlają się wszystkie grafiki stylu. Prawdopodobnie umieściłeś pliki graficzne w niewłaściwym katalogu. Wgraj wszystkie do tego samego folderu, w którym umieściłeś logo i wszystko powinno być OK.
Problem chyba rozwiązałem ale na stylu myipb jak wgrałem to było tak jak na apart i problem znalazłem w: Katalog obrazków i logo forum, przed tym musiałem dopisać MyIPB/ i wszystko działa ;) Pewnie dlatego tak mam bo forum jest na localhoscie a na hostingu www tak nie było, to pewnie przez to.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości