Stylu podobnego do ...

Założony przez  Blowek89.

wersja skryptu MyBB: 1.6.x
adres forum: http://www.freetalk.ultra-zone.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Szukam stylu podobnego do:

[Obrazek: Forum-MyB_rqqxrax.png]
Niestety nie wiem skąd go można pobrać, a widzę ze dość fajny :(
Znalazłem coś podobnego:
[Obrazek: mybbr.jpg]

Znalazłem go na tej stronie.


A tak na poważnie: naprawdę myślisz, że znajdziesz coś podobnego do autorskiego stylu?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Koledzy u góry Cię w balonika robią. ;)
Styl ten, jest kupiony na własność, posiada unikalny design, wątpię byś znalazł podobny.

@down. Przejęzyczyłem się. ;)
Kolega u góry Cię w balonika robi.

Styl nie jest kupiony , jednakże zrobiony przez grafików tego oto forum. :DD
A znacie jakiś styl co można edytować header tzn dodawać pod logiem takie jak tu jest np takie lato , wiosnę itp grafike pod to bym sobie sam zrobic :P
Raczej nic podobnego nie znajdziesz, jedynie co , to możesz sobie sam takie coś zrobić.
Jak nie znajdziesz - w każdym stylu można coś zrobić tylko trzeba mieć pomysł i umiejętności - ale przecież od tego jest te oraz kilka innych znanych for o grafice :)
Ja nie umie zrobić stylu własnego nie wychodzi mi to :/
(14.08.2012, 16:58)Blowek89 napisał(a): Ja nie umie zrobić stylu własnego nie wychodzi mi to :/

W takim razie umieść ogłoszenie z prośbą o stworzenie stylu w dziale Giełda ogłoszeń lub przejrzyj aktualne oferty grafików.
(14.08.2012, 17:51)Ezio napisał(a):
(14.08.2012, 16:58)Blowek89 napisał(a): Ja nie umie zrobić stylu własnego nie wychodzi mi to :/

W takim razie umieść ogłoszenie z prośbą o stworzenie stylu w dziale Giełda ogłoszeń lub przejrzyj aktualne oferty grafików.


Ale pewnie oni będą chcieli nie za darmo a aktualnie forum nie ma środków.
unikalny styl to jest za kasę, nikt ci za free nie wykona, ponieważ to nieopłacalne, tyle pracy i nic się z tego nie ma



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości