MisterX - problem z haslem

Założony przez  Anoniman.

Czesc! Z tej strony MisterX, co prawda wracam po sporej przerwie, bo trwala ona az od listopada. Mam mianowicie dosyc spory problem. Otoz kompletnie zapomnialem hasla, jakiego uzywalem na tym portalu. Generalnie staram sie uzywac roznych hasel na roznych portalach, przez co pewnie mam problem. Uzylbym metody przypominania hasel, ale dziwnym trafem wszystkie moje maile jakich kiedykolwiek uzywalem sa wykrywane jako bledne :/

Wiec czy moglbym prosic kogos z aktualnej administracji o przypomnienie mi maila, ktorego mam podanego na koncie MisterX?

Zdaje sobie sprawe, ze mozecie uznac mnie teraz za klamce czy wyludzacza hasel, ale prawdziwosc moich slow moge udowodnic odpowiadajac chociazby na pytania dotyczace pracy Tlumacza (mialem przyjemnosc pelnic te funkcje przez jakis czas).

Pozdrawiam,
Michal Buczek / MisterX

PS po odzyskaniu starego konta, to od razu usune. Przepraszam rowniez za brak polskich znakow.

@edit
Naszla mnie mysl, okazalo sie ze sluszna. Mail konta MisterX to mail z Mybboard - michal.buczek@mybboard.pl
Niestety, po moim odejsciu z grona Tlumaczy, mail ten zostal usuniety. Czy moglbym prosic Administracje o jego zmiane?
administracja@mybboard.pl

@down
Prośbę o usunięcie konta napisz od razu na maila podanego wyżej :)
Super, dziękuję bardzo :)
Wątek do zamknięcia, a ja usuwam to konto.

Pozdrawiam

@edit
Z racji, że nie jest to możliwe z poziomu panelu użytkownika proszę o zamknięcie bądź usunięcie tego konta :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości