Ikonki w reksiu

Założony przez  MrHudson.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: thepirates.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Na wstępie chcę zaznaczyć że jestem dosyć początkujący jeśli chodzi o majstrowanie przy forach.

Zainstalowałem sobie styl Reksio (btw, chyba jeden z najbardziej problematycznych :huh: ). Poradziłem sobie z błędem z rozwiniętym menu użytkownika, ale od początku jest coś nie tak z ikonami. Przykład pierwszy z brzegu - nie wyświetla się ikonka home.png. Sprawdzam przez otworzenie niedziałającej grafiki. Pisze że strona (.../images/reksio/home.png) nie została znaleziona. Tylko dlaczego skoro ten plik tam jest? :sciana:

Poza tym, nie ma też ikon nowych postów i wieeelu innych.

Pozdrawiam
Bo ikony muszą się znajdować w /images/reksio. A Ty je wrzuciłeś do samego /images.
Pełna ścieżka wygląda tak:

root/images/reksio_theme1_1/images/reksio/home.jpg
ACP > Style i Szablony > Reksio > Katalog obrazków ?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
images/reksio
No, a skoro mówisz, że grafiki masz w images/reksio_theme1_1/images/reksio/ to chyba oczywiste, że coś jest nie tak? :p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Raczej wątpię, bo folder reksio_theme1_1 to jest ten ze stylem, jak głosi temat z instrukcją. Jak ustawię na images/reksio_theme1_1 to nie ma żadnych ikon...

@ditto
Dobra, podmieniłem na razie domyślne ikony forum tymi z reksia niby działa, ale to są bardzo partyzanckie metody i zdaję sobie sprawę że tak się nie powinno robić, ale przynajmniej wszystko działa >_<.
images/reksio miało być. Czytaj dokładnie i myśl logicznie, jak na administratora forum przystało.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości