Szukam Spolszczenie - Welcome PM/Email

Założony przez Hardcore.

Wersja tłumaczenia:
Wersja MyBB: 1.6
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Cześć, Szukam spolszczenia do pluginu Welcome PM/Email. Jeżeli ktoś ma to poproszę o link.
elroyalo napisał 16.07.2012, 13:33:
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Uzupełnij szablon posta.
TaniDedyk.pl
Już tłumaczę, czekaj do końca dnia :-).

@EDIT

Co tam jest do tłumaczenia?...
[quote="truskafkowy"]@EDIT

Co tam jest do tłumaczenia?...[/quot
e]

To co jest w konfiguracjii. Może i mało tam tego i łatwo się połapać, no ale jest coś napisane, taki duży tekst po Angielsku, chyba jakiś błąd, a ja tego nie rozumiem. Jak możesz to przetłumacz ;].
To podaj ten długi tekst. Ten MOD nawet nie ma plików językowych, trzeba tłumaczyć plik z pluginem.
To ten tekst: You have selected to send the welcome PM upon registration, before activation, but your Awaiting Activation usergroup does not have permission to use Private Messaging System.
To correct this error, either change the permissions of the Awaiting Activation Usergroup to enable the use of PMs, or select to send the Welcome PM on Account Activation, or set the plugin to send an email only, or select your Registration Method to be Instant Activation / Send Random Password.

Ja niewiem czy to jest błąd czy nie, no ale to się pojwiło, gdy pozmieniałem w konfiguracjach te ustawienia tego pluginu. I dlatego nie jestem pewien czy nowo zarejestrowani użytkownicy będą dostawać wiadomości.
Błąd jest spowodowany tym, że grupa oczekująca na akceptację nie ma uprawnień do używania PW.
By ten błąd naprawić albo zmień uprawnienia tej grupy, albo wybierz metodę by wysyłać powitalną PW podczas aktywacji konta, albo ustaw wtyczkę aby wysyłać tylko emaile, lub wybierz metodę rejestracji, aby od razu konta były aktywowane (lub aby system wysyłał losowe hasło dla nowych).

Łap coś takiego. Zbytnio się w ten plugin nie zagłębiałem i tłumaczyłem na szybko, ale coś w tym stylu i raczej znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.
Ok zmieniłem na wysłanie podczasz aktywacji konta i już tego nie ma napisane, dzięki.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości