Pobieranie z mycolorscreen

Założony przez Brianfiki.

Hello, ostatnio postanowiłem zmienić wygląd mojego telefonu. Przeglądając wątek pokaż swój pulpit, natrafiłem na tą stronę: http://mycolorscreen.com/
Mam Androida a na nim zainstalowaną aplikację GoTheme, a ta strona jest podobno właśnie dla niej. Teraz pytanie: jak pobierać z niej motywy. Tak wiem, głupie pytanie :P Przykład: http://mycolorscreen.com/2012/07/09/dark-pie-ui-remake/
Kiedyś się tą aplikacją bawiłem ale już nie pamiętam co i jak. Wtedy chyba też miałem ten sam problem z pobraniem.
TaniDedyk.pl
Hmm... To jest raczej jedynie strona do hostowania screenshotów. Pop zarejestrowaniu powinieneś mieć opis zainstalowanych aplikacji przez użytkownika ze screena.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Na tej stronie prezentujemy tylko ScreenShoty swoich pulpitów, część użytkowników linkuje do wykorzystanych widgetów, tapet, aplikacji, etc. Po prawej masz zawsze belkę z informacjami, co autor wykorzystał.

Pulpit, który zalinkowałeś był kiedyś "Screen of the Day", musisz poszukać, ponieważ pamiętam, że autor tej koncepcji dokładnie wyjaśniał, jak krok po kroku uzyskać podobny efekt oraz pozwalał pobrać PSD.

Ok, znalazłem to o czym mówiłem http://mycolorscreen.com/2012/04/08/dark-pie-ui-edits/

W opisie znajdziesz szczegółowe info :)


//mój nowy mycolorscreen
http://mycolorscreen.com/2012/07/10/miui-metro-v2/
Coś znalazłem dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=zQKjt1LGGT4&feature=plcp
Podziękował jednak mi się nie przyda, bo Nova Launcher nie jest kompatybilna z moim telefonem, a za inną aplikację trzeba płacić. Ale już sobie wyedytowałem pulpicik według własnych potrzeb :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości