Grupy użytkowników (zaokrąglanie tabelki)

Założony przez  voytec.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: www.ms-windows8.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): View Groups (1.5)

Używam pluginu View Groups (1.5) problem polega na tym że ramka w której wyświetlane są grupy jest prostokątna i nie ma zaokrąglonych rogów.

Drugie pytanie jak uporządkować grupy 1. Administracja 2. Moderator 3. Grafik itd....

Ustawienie ID grup "1,5,7" nie pomaga.
Daniel Praźmo napisał 04.07.2012, 10:57:
1 wątek = 1 problem
w szablonie viewgroups_index (ACP->style i szablony->szablony->znajdź)
musisz dodać do pierwszego wystąpienia
<td>
klasę tcat_main:

<tr>
    <
td class="tcat tcat_main"><strong><strong>Grupy użytkowników</strong></strong></td>
</
tr
Przepraszam ale nie mogę tego znaleźć możesz mnie naprowadzić gdzie konkretnie to jest.
Szablony->Globalne szablony. A jak tam nic nie ma, to zobacz w kod plugina.
Zaglądnąłem do pluginu, był tam kod html zmieniłem na coś takiego ale nie pomogło

<html>
    <head>
    <title>{$title}</title>
    {$headerinclude}
    </head>
    <body>
    {$header}
        <table class="tborder" border="0" cellspacing="{$theme[\'borderwidth\']}" cellpadding="{$theme[\'tablespace\']}">
            <tbody>
                <tr class="thead">
                    <td colspan="5">
                        {$lang->viewgroups_groups_group}
                    </td>
                </tr>
                <tr class="tcat">
                    <td width="1%" align="center"><strong>{$lang->viewgroups_groups_avatar}</strong></td>


                    <!--dodalem tutaj-->
                    <tr>
                        <td class="tcat tcat_main"><strong><strong>Grupy użytkowników</strong></strong></td>
                    </tr>
                    <!--koniec-->


                    <td><strong>{$lang->viewgroups_groups_username}</strong></td>
                    <td width="15%" align="center"><strong>{$lang->viewgroups_groups_regdate}</strong></td>
                    <td width="15%" align="center"><strong>{$lang->viewgroups_groups_lastactive}</strong></td>
                    <td width="10%" align="center"><strong>{$lang->viewgroups_groups_postcount}</strong></td>
                </tr>
                {$users}
            </tbody>
        </table>
        {$multipage}
        {$footer}
    </body>
</html>

--------------------
Ponawiam, może mi ktoś podpowiedzieć
Proszęęęęę



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości