Słuchawki do 100 zł

Założony przez  Użytkownik 9022.

Możecie mi polecić jakieś słuchawki do 100 zł ? Słuchawki będą wykorzystywane do wszelakich zadań poczynając od gier komputerowy przez filmy a kończąc na muzyce typu z mp3 :P. Na razie rozważam SENNHEISER HD201 i Superlux HD 681. Jak możecie to napiszcie które lepsze bądź napiszcie swoją propozycję.
hmm kupiłem słuchawki toshiba nie pamiętam ich nazwy ale były zielone (są bardzo dobre, wygodne). Możesz je kupić za ok. 64 zł
Na Twoim miejscu brałbym Sennheisery (sam posiadam Senki HD 215 i szczerze polecam).
(02.07.2012, 17:37)Siper napisał(a): Na Twoim miejscu brałbym Sennheisery (sam posiadam Senki HD 215 i szczerze polecam).

Podpisuję się obiema łapkami! Nic w tej cenie i tej półce jakościowej co "Zenki" lepszego nie kupisz :)
Słuchałem Sennheiserów 201, 202 - nie mają szans nawet z CAL!, a co dopiero z SL 681. Te słuchawki zawstydzają konkurencję do kilkuset zł, a jeśli chodzi o szczegółowość dorównują moim Beyerdynamic DT990 2005 600Ohm. Ponad dziesięciokrotnie droższe słuchawki mają od nich tylko większą scenę dźwiękową i łagodniejsze wysokie tony. Jedną z tych rzeczy możesz mieć za darmo przy pomocy equalizera (wskazówka - obniż zakres 7kHz), choć w większości wypadków dźwięk fabryczny jest ok.

Niestety Sennheiser to już nie jest firma konkurencyjna w swoich kategoriach cenowych, bardziej odcinają kupony na swojej renomie.
ja mam prestigio hs4 i sa ok
Nie ma co porównywać pewnie do renomowanej firmy SENNHEISER, ale kupując tej firmy słuchawki celowałbym przynajmniej w średnią półkę, niż w najniższa...
No, ale wracając do tematu, dzisiaj byłem w markecie "JULA" i zakupiłem dobrze-grające słuchaczki za (uwaga!) 19,99zł. :D Na początku myślałem, że są za 69,99,- bo naprawdę dobrze grają, a przy kasie wieeelkie zdziwienie.
Słuchaweczki prezentują się następująco:
[Obrazek: 923068-jpg.jpg]

A kupić można je tutaj:
http://www.jula.pl/suchawki-slr-100mv-923068

Na prawdę polecam, mimo swojej zaskakująco niskiej ceny. :D
@UP
Słuchawki, które kupiłeś za 20 zł są rzekomo lepsze od Sennheiser HD201, aczkolwiek mogę się mylić - nie znam się, a mogą wiele pisać, co w praktycznym zastosowaniu może mijać się z prawdą. :P

Myślę, czy nie skusić się na Senki hd201. :P
Niby tak patrząc na specyfikację, ale pozostaje jeszcze wygoda i wygląd, a to już nie idzie w parze w cenie niestety.
Wczoraj słuchałem muzyki na nich, dla przetestowania i po jakiś czasie (nie wiem dokładnie jakim) bolały mnie uszy. Niemniej jednak nie żałuję swojego zakupu, bo grają głośno i "soczyście" z basem heh. ;)

Pozdrawiam,
Łukasz.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości