Pimp my style v2 - odpicujemy styl Twojego forum!

Założony przez kych0.

Czy Twój styl pamięta jeszcze MyBB 1.4.x? Czy wydaje Ci się mało atrakcyjny i odpycha swoim wyglądem? Chciałbyś go zmienić, ale nie wiesz jak?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na choć jedno z tych pytań - mamy dla Ciebie niespodziankę!

[Obrazek: pms_v2.png]

Z okazji zbliżających się urodzin Serwisu MyBB PL, rozpoczynamy już dziś konkurs pt. Pimp my style v2.
Ale zaraz, zaraz! Co znaczy to "pimp my style"?

PMS to konkurs organizowany przez nasz Serwis, w którym nagrodą jest wykonanie projektu unikatowego stylu według Twoich wytycznych całkowicie za FREE przez Grafików MyBB PL. Tak! Nic za to nie płacisz, a jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to spełnić kryteria określone w Regulaminie, wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na decyzję Jury, które składa się z członków Ekipy MyBB PL.

Poprzednią edycję wygrało forum literackie Literka.info, które do dzisiaj korzysta ze stylu wykonanego przez Grafików MyBB PL. Tutaj możecie przeczytać krótkie podsumowanie PMS v1. Jak widać efekt został osiągnięty - odpicowaliśmy styl Literce!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapoznać się z Regulaminem, sprawdzić czy Twoje forum może zostać zakwalifikowane i na koniec wypełnić Zgłoszenie.

Regulamin konkursu pod tytułem "Pimp my style v2" organizowanego przez Serwis MyBB PL
Cytat:Art. 1. Postanowienia ogólne

§1. Niniejszy regulamin określa warunki na jakich odbywa się konkurs pod tytułem "Pimp my style v2", zwany dalej Konkursem.

§2. Organizatorem konkursu jest Serwis MyBB PL, zwany dalej Organizatorem.

§3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na zasadach wymienionych w niniejszym regulaminie.

§4. Uczestnikiem Konkursu może być każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, będący użytkownikiem Forum MyBB PL, który ukończył 13 lat, zwany dalej Uczestnikiem.

§5. Przedmiotem Konkursu jest zgłoszenie przez Uczestnika własnego forum dyskusyjnego umieszczonego w publicznej sieci Internet, posiadającego swój własny adres, zwanego dalej Forum.

Art. 2. Warunki konkursu

§1. Konkurs rozpoczyna się w dniu 02.07.2012 i trwa do dnia 15.07.2012 włącznie.

§2. Fora biorące udział w Konkursie należy zgłaszać za pomocą specjalnego formularza, zwanego dalej Zgłoszeniem.

§3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu, nie później niż 22.07.2012.

§4. Każdy z Uczestników może zgłosić tylko jedno Forum.

§5. Nadesłanie propozycji jest równoważne z oświadczeniem o zapoznaniu się z warunkami niniejszego Regulaminu oraz akceptacją wszystkich jego postanowień.

§6. Zgłaszane Forum musi spełniać warunki:

a) posiada minimum 100 zarejestrowanych użytkowników, nie będących botami

b) posiada minimum 1500 opublikowanych wypowiedzi, związanych z tematyką serwisu.

§7. Użytkownik wypełniając Zgłoszenia oświadcza, że:

a) jest administratorem Forum

b) wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska oraz pseudonimu na liście zwycięzców na łamach Serwisu MyBB PL

Art. 3. Kryteria oceny

§1. Na ostateczną ocenę Zgłoszeń będzie miał wpływ poziom merytoryczny Forów.

Art. 4. Nagrody

§1. Spośród nadesłanych Zgłoszeń, jury w składzie wszystkich członków Ekipy Serwisu MyBB PL wyłoni zwycięzcę, którego dane zostaną opublikowane zgodnie z Art. 2., par. 3 oraz Art. 2., par. 7, pkt. b niniejszego Regulaminu.

§2. Ekipa Serwisu MyBB PL zobowiązuje się do nieodpłatnego wykonania usługi w postaci nowego stylu Forum, według wskazówek Uczestnika. Wykonywany styl będzie obejmował wszystkie elementy graficzne oraz modyfikacje szablonów.

§3. Styl wykonany przez Ekipę Serwisu MyBB PL nie obejmuje modyfikacji elementów innych niż wymienione w art. 4, par. 2 niniejszego Regulaminu.

§4. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do pozostawienia informacji o autorach w stopce Forum w postaci: "Styl wykonany przez Polski Support MyBB".

§5. Organizator udziela zwycięzcy licencji, na mocy której Uczestnik może dowolnie modyfikować styl oraz wszystkie jego elementy. Organizator nie zezwala na sprzedaż, odsprzedaż lub czerpanie innych korzyści majątkowych z nagrody przekazanej Uczestnikowi.

§6. Nagroda nie ulega przeliczeniu na wartość pieniężną.

Art. 5. Wykluczenie uczestnika z Konkursu

§1. Każdy z Uczestników może zostać wykluczony z Konkursu jeżeli:

a) stwierdzono, iż Uczestnik w sposób sztuczny podwyższa ilość wypowiedzi na swoim Forum poprzez zakładanie kont fikcyjnych, a także zachęcanie użytkowników do pisania wypowiedzi

b) stwierdzono, iż ilość opublikowanych wypowiedzi jest mniejsza niż wymieniona w art. 2, par. 6, pkt. b niniejszego Regulaminu

c) stwierdzono, iż Uczestnik w sposób sztuczny zawyżał ilość zarejestrowanych użytkowników

d) stwierdzono, iż Uczestnik Konkursu działał na niekorzyść innych Uczestników

e) stwierdzono, iż Uczestnik w inny sposób próbował oszukać Organizatora

Art. 6. Postanowienia końcowe

§1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.

§2. O zmianach w niniejszym Regulaminie Uczestnicy zostaną poinformowani w dziale Serwis MyBBoard.pl znajdującym się pod adresem https://mybboard.pl/forum-4.html

§3. Ogłoszone wyniki Konkursu są wynikami ostatecznymi i nie podlegają negocjacjom ani zmianom. Uczestnikom nie przysługuje prawo do odwołania się od wyników konkursu.


Swoje forum zgłaszasz za pomocą formularza - Zgłoszenie PMS v2
(po poprawnym wypełnieniu formularza zostaniesz przeniesiony na główną stronę Forum i Twoje zgłoszenie można uznać za przyjęte)

"Palette icon by Pit-tux"
TaniDedyk.pl
Fajna inicjatywa i super wykonanie stylów przez grupę tutejszych grafików - polecam. :D hihi
Rozumiem, że osoby w ekipie nie mogą zgłaszać swoich stron? :P
(02.07.2012, 17:26)Siper napisał(a): Rozumiem, że osoby w ekipie nie mogą zgłaszać swoich stron? :P

Tak, dobrze rozumiesz, ale to chyba oczywiste :)
Bardzo ciekawa inicjatywa :)
fpoeminecraft zgłoszone do udziału w konkursie :D
Ciekawie, ciekawie. :)

Mogłem wcześniej zakończyć prace nad swoją nową stroną i być może spełniałaby już wymagania, ale jednak nie tym razem. :P

Dla Administratora, którego forum wygra, mogę jedynie powiedzieć, żeby przekazywał swoje uwagi co do stylu Adrianowi, to jeden z najlepszych grafików, z którymi miałem okazję współpracować i nie skończyło się tylko na tamtym stylu. :)
Nie gadaj głupot. Reszta grafików też jest świetna :).
Każdy grafik ma inny tryb pracy, jak również swój własny 'styl' przeprowadzania zlecenia. Nie skomentowałem reszty tego grona, bo nie widzę takiej potrzeby. Moim zdaniem Adrian to grafik, który naprawdę zna się na rzeczy i dlatego napisałem mogę jedynie powiedzieć, żeby przekazywał swoje uwagi co do stylu Adrianowi, to jeden z najlepszych grafików, z którymi miałem okazję współpracować.

Poza tym chciałbym zauważyć, że każdy ma prawo do własnego zdania i opinii na temat każdej osoby.
Ostatnio miałem formatowany komputer, a że potrzebowałem MyBB i kilka innych CMS'ów zawitałem i pobrałem. Troszkę poczytałem, bo kilka rzeczy mnie zaciekawiło, a najbardziej ten temat. Widać, że los chciał bym spróbował, bo przychodzę tu w ostatni dzień trwania konkursu. Niestety kiedy klikam w odnośnik zgłaszający:
Cytat:Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.


Zalogowano jako: 'Baxtek'

Prosiłbym o pomoc, gdyż forum od chyba 2 lat jest on-line, a aktualnie trwa "rewolucja", wiec szansa na styl jest czymś bardzo przyjemnym, a gdyby jeszcze wygrać to już spory problem z głowy. :)
Zgłaszanie forów do konkursu "PMS v2.0" właśnie dobiegło końca. Wkrótce ogłoszone zostaną wyniki.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości