Jak dać link w stopce w Go Mobile do pełnej wersji forum?

Założony przez  hipekxd.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: winforum.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Witam, jak mogę dodać w mobilnej wersji strony link w stopce do pełnej wersji?

Tzn. wiem jak dodać link tylko mam pytanie jaki link prowadzi do pełnej wersji.
https://webboard.pl/archive/index.php - tutaj tak :)
u cb:
http://winforum.eu/archive/index.php
No to to będzie do wersji bez grafiki, a ja chciałbym d pełnej wersji.
No przecież jest na dole.

http://winforum.eu/misc.php?action=switch_version&do=full&my_post_key=477532b2222cfab13993e9a006001117 
"Przekieruj notatkę"
"Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie."

Coś jest źle z SID, z wersji Lo-Fi nie da się powrócić do pełnej.
Nie możesz korzystać z mojego linku. Musisz kliknąć swój link na stronie. Podczas ładowania strony, generuje się on wraz z Twoim post keyem.
Dzieki ale niezbyt rozumiem. Skad mam wziasc swoj postkey?? Sorka za brak pl znakow
@Krzysiu

Ja nie korzystam z twojego post keya, jako gość nie mogę powrócić do pełnej wersji forum bo pojawia się w/w komunikat.
<a href="<archive_url>">{$lang->bottomlinks_litemode}</a
To bodajże odpowiada za link do zmiany z wersji desktop na mobile i odwrotnie.
Nie wiem tylko, dlaczego, jak próbowałem tego u mnie na kompie, to nie dało się zmienić z mobile na desktop... musiałem usuwać ciasteczka.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Zamieściłem to w stopce, pojawia się jako link pod nazwą "wersja mobilna" i jak w niego kliknę to jest okienko informujące o zmianie wersji, ale nadal zmienia na mobilną (z mobilnej na mobilną :D)
No, niestety u mnie działa to tak samo, więc to raczej błąd plugina :p
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
No raczej nie, no bo tutaj jak plugin został dodany to pisało, że można przetestować na stronie nokia-c6.pl i tam jest link do przekierowania na pełną wersję i działa, ale nie wiem na jakiej zasadzie :P
Wybacz, ale na MyBBoard nie ma i nie było zainstalowanego GoMobile. Mieliśmy przez jakiś czas TapaTalka, ale miał dużo błędów, więc z niego zrezygnowaliśmy.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Kurde, rzeczywiście troche nie zrozumiale napisałem. Chodziło mi o to, że plugin pobrałem z działu download z MyBBoard i tam (w tym wątku) pisało, że można przetestować na stronie nokia-c6.pl i tam działa powrót do pełnej wersji tylko nie wiem na jakiej zasadzie.
<a href="misc.php?action=switch_version&amp;do=full&amp;my_post_key={$GLOBALS['gmb_post_key']}">Switch to Full Version</a>
Znalazłem to w domyślnym stylu Go. Pewnie to będzie działać.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości