Czy hosting friko.pl udźwignie MyBB

Założony przez  Syltaka.

1.6.8
na razie brak forum
Witam serdecznie.
Chciałabym się dowiedzieć, czy hosting friko.pl udźwignie MyBB?
Pozdrawiam.
Ezio napisał 13.06.2012, 21:46:
Przeniosłem do HP
myślę ,że spokojnie zainstalujesz tam forum ,ale mogą być problemy już po wszystkim .Osobiście nie polecam friko.pl ,przeżuć się na cba.pl (-:
https://webboard.pl/forum-76.html - Tutaj masz ciekawe oferty, są kody rabotowę więc i tak jest tanio.
Jeśli już chcesz faktycznie coś za darmo to polecam od siebie ssl2.pl
MyBB całkiem szybko na nim chodzi ;)


Pozdrawiam!
Ja z darmowych polecam HPBF.pl. Chyba jedyny godny hosting w Polsce, dostępny za darmo.
Z innych nie ma co nawet zaczynać korzystać (a przynajmniej z tych popularnych, jak CBA.pl, czy wspomniane przez autora Friko.pl).
Ja jednak i tak nie jestem za tym, aby ktokolwiek kto zamierza założyć profesjonalną witrynę, nie powinien korzystać z darmowych hostingów stron WWW, bo ciekawy hosting można kupić za grosze... zwłaszcza ze zniżkami od MyBB PL.
Dzięki wielkie :) Można zamknąć :) Udźwigł xd
Daniel Praźmo napisał 16.06.2012, 17:25:
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Ale no dlaczego Friko? Przecież tam masz tak naje*ane reklam, że nie da się normalnie przeglądać tych witryn.
Zresztą muli jak nie wiem :P.
powinien udzwignąć, jeżeli proserwer.pl dzwiga to chyba tak :P
friko.pl nie jest dobrym hostingiem. Polecam Ci Hpbf.pl, jeżeli chodzi o darmowe. Gdy nabijesz 50 postów na MyBB PL to możesz korzystać z fajnego pakietu przeznaczonego dla użytkowników tego forum. Bez tego i tam masz nie najgorszą ofertę.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości