Niewyświetlające się znaki – styl accord ocean.

Błąd   Założony przez  hipekxd.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: owindows8.hostei.com
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam jeden problem dotyczący tego stylu. Na google chrome napisy te w menu u góry strony wyświetlają się: Szukaj[?], Użytkownicy[?], Kalendarz[?], Pomoc[?] - czyli przy każdym jest pytajnik, da się jakoś te pytajniki usunąć? Co dziwne na Internet Explorer się dobrze wyświetla, na Firefoxie też źle.
    font-family'Comfortaa'

To przez tę czcionkę.
Wielkie dzięki, tylko przeszukałem chyba wszystkie szablony i nie mogę tego znaleźć. W jakiej kategorii to jest? O i mam zmienić na czcionkę obsługującą polskie znaki, tak?
Wejdź w ACP - Style i szablony - Szablony - (twój szablon_ - Nagłówek - header. I w headerze spróbuj po prostu tekst np. {$lang->toplinks_memberlist} zamienić na "Lista Użytkowników", wtedy zobaczysz czy zamiana tego tekstu na normalny po polsku usunie ten znak zapytania :)
@up, 2up
Nie szukać tego w szablonach, tylko w arkuszu global.css w stylach
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
To samo :(
Ja dalej ciągle te czcionką widzę.....

.menu {
    
font-family'Comfortaa';
        
letter-spacing: -.5px;
    
floatright;
        
margin-top50px;
        
font-size24px;

Krzysiu - wszystko super, tylko gdzie mogę to znaleźć żeby zmienić czcionkę?
->global.css!

Nidrax, przecież pisał.
Tyle, że jak wejdę w global.css to praktycznie wszystkie pola tam mam puste (łącznie z font-family)
Wejdź do zaawansowanego edytora, i ctrl + f.
Dziękuję, daję rep'a i daję rozwiązane :)
Daniel Praźmo napisał 08.06.2012, 23:15:
[Obrazek: modnotice_thx.png]



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości