Styl pod forum

Szukam  Założony przez  SilentKiller.

wersja skryptu MyBB: 1.6.6
adres forum:cs-baca.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):szukam jakiegos fajnego stylu o tematyce cs najlepiej zeby tłem było jakieś zdjecie lub zołniez...
mybb.com...
google.pl - tak trudno wpisać 3 słowa? Nawet tutaj w downloadzie jest kilka o CS.

żołnierz*
ale nie ma z takim tłem :( wiecie juz wszystko przeszukałem i nie znalazłem..prosze o pomoc..
To zrób tło sam. Jak nie umiesz to poszukaj poradników na forach graficznych lub zleć komuś wykonanie tła. Wgranie go to 5 sekund.
ALe i tak wszystkie style są takie nudne... a potrzenuje czegos z ikro przyciągającego uwagę..
Zawsze możesz sobie sam przerobić styl. np. Dodać inne tło, header itd. Łatwiej jest tak, niż kupować czy tam robić odnowa. Przeważnie z każdym stylem można zrobić coś ładnego lecz trzeba mieć ładne grafiki.
W dziale download masz styli

zobacz to :
https://webboard.pl/thread-29540.html
(06.06.2012, 17:14)SilentKiller napisał(a): ALe i tak wszystkie style są takie nudne... a potrzenuje czegos z ikro przyciągającego uwagę..

W takim razie zainwestuj w autorski styl.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości