www.biznes-host.pl

Założony przez DamYan.

[Obrazek: bizneshost_logo-222x69.png] [Obrazek: quality_mybb.png]

Biznes-Host.pl

SERWERY WIRTUALNE
zniżka dla użytkowników MyBB -20%

Podstawowe informacje

Przestrzeń dyskowa: 10 GB - 50 GB
Miesięczny limit transferu: 50 GB - 200 GB
Panel administracyjny: Direct Admin PL
Liczba domen i subdomen: bez ograniczeń

Parametry konta

Obsługa kont pocztowych: TAK
Ilość kont pocztowych: bez ograniczeń
Rodzaj baz danych: MySQL 5.0.*, 5.1.*
Ilość baz danych: bez ograniczeń
Skrypty do obsługi baz: phpMyAdmin
Wersja PHP: 5.2.*, 5.3.*
Dostęp FTP: TAK (bez ograniczeń)
Dostęp SSH: NIE
Dostęp do crona: TAK
Obsługa .htaccess: TAK
Obsługa DNS: NIE (na prośbę użytkownika możliwość włączenia)
Statystyki: NIE
Inne: domena .pl w cenie, limity procesora 5%-20%, Installatron (m.in. z MyBB!), własne php.ini

Jak wykupić pakiet?

Kod promocyjny znajduje się pod adresem: rabat -20%*

LINK: Wykup konto!

SERWERY VPS
zniżka dla użytkowników MyBB -10%

Podstawowe informacje

Przestrzeń dyskowa: 20 GB - 250 GB
Miesięczny limit transferu: 50 GB - bez ograniczeń
Procesor: 1,5 GHz - 3,4 GHz
Gwarantowany RAM: 1 GB - 2 GB
Panel administracyjny: HyperVM
Wirtualizacja: OpenVZ
System operacyjny: Centos, Ubuntu, Debian, Suse, Fedora, Scientific Linux, Windows
Dostęp root: TAK
Lokalizacja serwera: Polska (Poznań - własne DataCenter)
Inne:: codzienna pełna kopia bezpieczeństwa, krótki czas odpowiedzi na zgłoszenia (do 60 min), serwery gier, zniżki aż do 50% przy opłatach za kilka miesięcy, bezpłatna usługa przeniesienia serwisu na serwery Biznes-Host, panel Direct Admin w pakiecie

Jak wykupić pakiet?

Kod promocyjny znajduje się pod adresem: rabat -10%*

LINK: Wykup serwer VPS

Uwaga!!! Zniżki oferowane przez Biznes-Host.pl (czyli do 50% w przypadku płatności za kilka miesięcy) mogą być łączone z naszym kodem promocyjnym.

* - nie możesz wejść pod adres lub jest niedostępny? Przeczytaj DOKŁADNIE!
Właśnie się przeniosłam :)
niewiele moge powiedzieć poza tym, że same przenosiny - forum z trzema 'przyczłapkami' na wordpressach - poszły znakomicie. Zarezerwowałam sobie na to dzień, wyrobiłam się w kilka godzin wraz z upgradem do 1.6.8, który to upgrade zawsze robię z plików zmian.
Wszystko tworzyło się błyskawicznie i intuicyjnie, a na domiar tego szczęścia DNS o dziwo przepięły się już po pół godzinie :)
Kontakt też niezły - szybka odpowiedź na moją prośbę. Zobaczymy teraz jak się będzie sprawować.
Witam, chciałbym gorąco polecić hosting biznes-host, od niedawna mam u nich swój serwis i chodzi naprawdę świetnie, bez żadnych uchybień i lagów. Obsługa bardzo miła, szczególnie Pan Marek, który pomoże w każdym kłopocie ze stroną.
Na serwerach vps mozna stawiac tylko strony czy coś jeszcze?
A czy to miejsce na takie pytania? Możesz sobie nawet tam kibel postawić jak chcesz.
DamYan napisał 06.07.2012, 11:12:
Daj popracować moderacji :) Jeśli pytanie Ci się "nie podoba", użyj funkcji ZGŁOŚ. To oni oceniają, czy pytanie, czy wypowiedź jest "kiblowa".
Podziękowali: Pososs
Niekoniecznie, nie każda firma pozwala na stawianie np. TS czy serwerów gier na VPSach.
Witam.

Może Pan instalować na serwerach VPS co tylko podpowiada wyobraźnia i jest zgodne z prawem - nie ograniczamy w żaden sposób zastosowania - jedyne ograniczenie to możliwości serwera i wirtualizacja.
Chce wykupić sobie serwer na biznes-host.pl lecz nadal mam wątpliwości. Mógłbym poprosić jakieś opinie? Tutaj piszecie że dobry a na innych forach że zły :/
Zależy z kiedy czytasz opinie. O ile dobrze kojarzę, kiedyś była to inna firma, inne osoby się tym zajmowały i faktycznie było nieciekawie (czasy marki logout.pl?). Niemniej teraz jest jak najbardziej ok, zresztą nie od wczoraj :)
Czyli można by zainstalować u państwa serwer do Gier Multi Player ?
Na VPS/dedyku tak.
Rabat dotyczy też kont SEO?
Oczywiście że tak :)
Witam.

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną promocje trwającą tylko w weekend.
Zasady są proste: Kup lub odnów dowolne konto www lub serwer VPS w sobotę lub niedzielę i zyskaj do 3 miesięcy gratis!

Regulamin i szczegóły promocji dostępne są na naszym blogu:

http://biznes-host.pl/blog/promocja_weekend

Przypominamy również o Bazie Wiedzy, na której można znaleźć wiele ciekawych poradników:
http://biznes-host.pl/help/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
mail: [email protected]
tel. 503 414 990

Pozdrawiamy

Biznes-Host.pl sp. z o.o.
Grodziska 17a
60-363 Poznań

NIP: 779-237-52-44
Regon: 301439993
Może skorzystam z oferty. Ktoś już korzysta z ich serwisu?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości