www.biznes-host.pl

Założony przez DamYan.

Biznes-Host.pl

Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny
- Serwery VPS OpenVZ
- Serwery VPS KVM
- Serwery VPS Windows
- Serwery dedykowane
- Certyfikaty SSL

Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Aby otrzymać zniżkę po zamówieniu konta www (-20%) lub serwera VPS (-10%) napisz e-mail pod adres [email protected], w temacie wiadomości podaj [MyBB_PL], a w treści link do oferty na forum MyBB PL oraz swój login w panelu klienta Biznes-Host.pl.

Szczegóły:
http://biznes-host.pl/
TaniDedyk.pl
Właśnie się przeniosłam :)
niewiele moge powiedzieć poza tym, że same przenosiny - forum z trzema 'przyczłapkami' na wordpressach - poszły znakomicie. Zarezerwowałam sobie na to dzień, wyrobiłam się w kilka godzin wraz z upgradem do 1.6.8, który to upgrade zawsze robię z plików zmian.
Wszystko tworzyło się błyskawicznie i intuicyjnie, a na domiar tego szczęścia DNS o dziwo przepięły się już po pół godzinie :)
Kontakt też niezły - szybka odpowiedź na moją prośbę. Zobaczymy teraz jak się będzie sprawować.
Witam, chciałbym gorąco polecić hosting biznes-host, od niedawna mam u nich swój serwis i chodzi naprawdę świetnie, bez żadnych uchybień i lagów. Obsługa bardzo miła, szczególnie Pan Marek, który pomoże w każdym kłopocie ze stroną.
Na serwerach vps mozna stawiac tylko strony czy coś jeszcze?
A czy to miejsce na takie pytania? Możesz sobie nawet tam kibel postawić jak chcesz.
DamYan napisał 06.07.2012, 11:12:
Daj popracować moderacji :) Jeśli pytanie Ci się "nie podoba", użyj funkcji ZGŁOŚ. To oni oceniają, czy pytanie, czy wypowiedź jest "kiblowa".
Podziękowali: Pososs
Niekoniecznie, nie każda firma pozwala na stawianie np. TS czy serwerów gier na VPSach.
Witam.

Może Pan instalować na serwerach VPS co tylko podpowiada wyobraźnia i jest zgodne z prawem - nie ograniczamy w żaden sposób zastosowania - jedyne ograniczenie to możliwości serwera i wirtualizacja.
Chce wykupić sobie serwer na biznes-host.pl lecz nadal mam wątpliwości. Mógłbym poprosić jakieś opinie? Tutaj piszecie że dobry a na innych forach że zły :/
Zależy z kiedy czytasz opinie. O ile dobrze kojarzę, kiedyś była to inna firma, inne osoby się tym zajmowały i faktycznie było nieciekawie (czasy marki logout.pl?). Niemniej teraz jest jak najbardziej ok, zresztą nie od wczoraj :)
Czyli można by zainstalować u państwa serwer do Gier Multi Player ?
Na VPS/dedyku tak.
Rabat dotyczy też kont SEO?
Oczywiście że tak :)
Witam.

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną promocje trwającą tylko w weekend.
Zasady są proste: Kup lub odnów dowolne konto www lub serwer VPS w sobotę lub niedzielę i zyskaj do 3 miesięcy gratis!

Regulamin i szczegóły promocji dostępne są na naszym blogu:

http://biznes-host.pl/blog/promocja_weekend

Przypominamy również o Bazie Wiedzy, na której można znaleźć wiele ciekawych poradników:
http://biznes-host.pl/help/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
mail: [email protected]
tel. 503 414 990

Pozdrawiamy

Biznes-Host.pl sp. z o.o.
Grodziska 17a
60-363 Poznań

NIP: 779-237-52-44
Regon: 301439993
Może skorzystam z oferty. Ktoś już korzysta z ich serwisu?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości