Wygląd headera z innego stylu do swojego stylu.

Założony przez  xhamerx.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam Mam obecnie jeden styl który mnie interesuje. Natomiast nie podoba mi się w nim header i rozmieszczenie tego headera chciałbym podmienic header z innego stylu. Czy jest to możliwe ? Oraz na który plik powinienem zwrócić uwage przy przeróbce? Nie pracowałem dotąd w forach MyBB głównie na phpBB. Gdzie powinienem dokonać zmian. Proszę o wszelkie wskazówki i porady jak tego dokonać.
Panel administratora → Style i szablony → szablony Twojego stylu → Nagłówek (header)

Znajdziesz tam szablony, które odpowiadają za wyświetlanie nagłówka na forum. Spróbuj podmienić te szablony pamiętając o zrobieniu ich zapasowych kopii. Powinno działać - jeśli nie, spróbujemy coś z tym zrobić ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Adres forum jakby co to http://Glamurki.pl
Hmm lipa z podmianą, muszę to jakoś inaczej wykombinować. Chciałbym wykorzystać układ headera z stylu sweetdreams. Bo to co mam u siebie jest dziwnie rozjechane u góry. Pomóżcie mi panowie z tym bo nie ziemsko mnie to wkurza.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości