Wybór języka na stronie głównej

Szukam  Założony przez  Call_me_Kay.

wersja skryptu MyBB: 1.6.5
adres forum: musicproducers.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Chciałbym zrobić tak, aby na stronie głównej dla gości wyświetlała się jedynie notka dla nich przygotowana, a przede wszystkim wybór języka.

Głównie to nie wiem jak zrobić tak, aby po kliknięciu w powiedzmy flagę wielkiej brytanii (jako wybór języka angielskiego) strona kierowała wtedy na forum w wersji angielskiej.

Normalnie każdy użytkownik może zmienić język w panelu - to wiadomo, ale jak zrobić tak żeby tylko po kliknięciu w obrazek języka automatycznie przechodziło do danej wersji językowej forum?

Aha i jeszcze jedno: czy jest w ogóle możliwe, aby zmienić język tytułów działów i kategorii?
http://translate.google.com/translate_tools?hl=pl - To? ;)
Hmm, o tym tez myślałem także dzięki, na pewno skorzystam :D

Ale dalej w domyśle mam: wchodzisz na stronę główną i masz: "Choose your language" i tutaj dwie ikonki flag Polskiej i Brytyjskiej a po kliknięciu w jedną z nick, język zmienia forum zmienia się tak jak w ustawieniach panelu użytkownika.
W stopce jest zmiana języka, ale ona nie zmienia nazwy działów, postów, itp. Tylko zmienne językowe.
Wiem o tym.

Ale estetyczniej było by to zrobić grafikami aniżeli opcją wyboru z tej rozwijanej tabelki.

W każdym razie, póki co zainstalowałem google translate na stronie i powinno prowizorycznie wszystkim wystarczyć :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości