Cofnięcie wymuszania stylu.

Założony przez  xhamerx.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Jak cofnąc wymuszenie uzywania stylu?
Poniewaz zrobiłem to i ja jako admin mam wymuszony styl i jak zmienie styl na inny jako domyślny to i tak widze ten co wymusiłem a goście juz nie . Jak to cofnąc zresetować ?
Za styl domyślny (np. dla gości) odpowiada zielony kwadrat, który znajduje się po prawej stronie na liście styli w ACP tuż przed menu rozwijanym w którym zrobiłeś wymuszenie :)
kliknij po prostu na zieloną strzałkę przy stylu, który ma być standardowy i zamieni się właśnie w ten zielony kwadrat ^^.
Prościej chyba już nie mogłem wytłumaczyć. :)
Ale to nie jest odpowiedź na pytanie które zadałem. co z tego że ja ustawie styl domyslny dla gości, ja to dobrze wiem i nawet to napisałem w pierwszym poście. Ja chce po prostu cofnąc wymuszenie używania stylu.
Bo jakikolwiek ustawie jako domyslny to goście i nowi uzytkownicy będą go widzieć noprmalnie. Ale jak któryś styl wymusiłem. To obecni uzytkownicy i ja jako admin pomimo zmiany na inny styl i ustawienia jako domyslny i tak widzimy styl który został wymuszony. Już prościej nie moge tego napisać.
Odpisałem Ci na Twoje pytanie.
Ustawiłeś wymuszenie na xyz styl, to teraz z tego samego menu wybierz wymuszanie innego stylu.
Oryginalnie wymuszenie jest na default'owym stylu. Więc wystarczy wymusić na nim.
Nie da się cofnąć wymuszenia, można najwyżej z powrotem inny wymusić, lub ten co był(To jest właśnie to resetowanie) :)
A ustawienie standardowego(wybranego) stylu dla (gości i zarejestrowanych) to opcja z tą zieloną strzałką :)
Hmm to trochę nieciekawie ponieważ.

Dopóki nie wymusiłem żadnego stylu. Mogłem sobie zmieniać style klikając"ustaw jako domyślny" - czyli ta zielona ikonka. i zawsze wyswietlał mi się ten styl który ustawiony był jako domyślny. No a teraz jes lipa bo jezeli chcę sprawdzić jakikolwiek inny jak wygląda to musze każdy nowy wymuszać. I im więcej użytkowników się rejestruje tym dla więcej osób wymuszam ten styl. Trochę to nie pomyślane w MyBB. I dziwie się trochę temu że jeszcze nikt o tym nie pomyslał. (Do tej pory korzystałem zawsze z phpBB)


zauwazyłem że jedyna opcja jaka mnie ratuje jest wejście w panel użytkownika i w "uzywany styl" ustawić nie na defaul ale na "użyj domyślnego stylu".
No właśnie ten zielony kwadrat (po kliknięciu na zieloną strzałkę) sprawia że ten styl, który wybrałeś jest stylem domyślnym i każdy nowy użytkownik będzie go dostawać i nie trzeba wymuszać, wymuszenie działa tylko na tych, którzy są już zarejestrowani :)
Więc jak chcesz mieć wybrany styl jako domyślny dla przyszłych userów i gości, to wymuszony musi być ten sam wybrany styl co wybrany domyślny ^^
Wszystko jest dobrze. domyślny styl ustalony w ACP tak jak napisałem i teraz jak jest np jakiś user na forum i zmieni sobie styl na inny, to twoje ustawienie domyślne nie zrobi mu nic i nadal będzie miał ten styl, który sobie sam ustali! Więc opcja wymuszenie jest po to, by takim userom zmienić ich wybrany styl na taki jaki sobie zażyczysz.
Czy teraz rozumiesz ?
Człowieku to co napisałeś ja doskonale rozumiem, ale Ty nie potrafisz zrozumieć co ja chciałem się dowiedzieć. Nie chciałem wiedzieć jak wymuszać styl u innych bo to rozumiem. Wiem jak wymusic styl żeby ktoś miał taki jak zamierzony jest przeze mnie. Celem tego tematu było to co napisałem czyli chodziło o wyswietlanie się umnie. Chciałem aby każdy styl który ustawię jako domyślny był dla mnie widoczny po odświeżeniu, dlatego tez kiedy wymusiłem styl już tej mozliwości zobaczenia nie miałem i musiałem zmienić u siebie w profilu z "deafult" na "domyslny". Ja odpowiedzi na to co ty piszesz nie oczekiwałem bo to wiedziałem. To ty powedrowałeś gdzies myślami inaczej. Dlatego tez nie kontynuujmy już tego wątku bo najważniejsze rozwiązanie znalazłem sam. I ważne że jest dobrze. A to co ty pisałes nie rozwiązywało mojego problemu. Ale bardzo dziękuję Ci za chęć udzielenia pomocy. Niestety nie mogę kliknąć "pomógł" ani "najlepsze rozwiązanie" bo to co pisałeś nie było rozwiązaniem mojego problemu.
Nie trzeba było tak od razu i nie mądrzyć się, że chcesz przypisać wszystkim użytkownikom w profilu domyślny styl.
Twój pierwszy post odnosi się do wymuszenia, a wymuszenie jest w ACP>style. To tyle kolego.
phpMyAdmin>Twoja Baza SQL
Wykonaj zapytanie:
UPDATE `mybb_usersSET `style` = '0' 
Tym zapytaniem przypiszesz każdemu użytkownikowi z listy stylów "domyślny styl".
W niczym się nie wymądrzam bo jak widać szukam pomocy. A ja problem opisałem jasno i wyraźnie. To ty założyłeś inaczej.
Ale dzięki to zapytanie przyda się na przyszłość, jest bardzo pomocne.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości