Usunięcie 3 przycisków z dolnej belki stylu

Założony przez  amiga.

wersja skryptu MyBB:1.6.6
adres forum:www.cafewoman.cba.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): styl zedytowany
[Obrazek: wwwcafewomancbapl.th.jpg]

Chcę usunąć 3 przyciski z dolnej belki w stylu na str głównej forum, nie mogę tego znależć w ACP w szablonie, chodzi o przyciski:
[wróć na szczyt]
[wróć do treści postów]
[RSS]


Bardzo proszę o pomoc...
A gdzie jest problem bo ja nie widzę żeby był opisany, pokazany etc. Wróżyć mamy o co Ci chodzi ?:p
(11.05.2012, 10:53)lock napisał(a): A gdzie jest problem bo ja nie widzę żeby był opisany, pokazany etc. Wróżyć mamy o co Ci chodzi ?:p
hmm nie rozumiem...
Szukaj w ACP -> Style i szablony -> Szablony -> Nazwa twojego stylu -> Stopka
Ja tych przycisków nie widzę. Czyżbyś sobie już poradziła?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Szukałam w stopce w footer i footer_languageselect ale nie wiedziałam co mogę usunąć..dziękuję za pomoc, jak pisałam post to jeszcze miałam problem, faktycznie nie ma przycisków widocznie współadministrator cafe usunął podczas mojej nieobecności.. dziękuję i przepraszam za zamieszanie w działe..pozdr
amiga napisał(a):hmm nie rozumiem...
o to ze jak ja pisałem swojego posta to w Twoim poscie nic nie było oprócz standardowego szablonu, jedyną informacją o problemie był temat, z którego za dużo wywnioskować nie można było.

Widać ze był on edytowany wiec pewnie reszta treści sie wtedy pojawiła.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości