rozwijane menu w welcomeback rozszerza cały header

Założony przez  Koks1.

wersja skryptu MyBB:1.6.7
adres forum: No niestety mam na localhoście, przez webserver.
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Tam gdzie mam w headerze napisane " Witaj....ostatnia wizyta..." Chcę zrobić tak, by po najechaniu na to rozwijało mi się menu i moge coś wybrać. Zrobiłem to w sumie lecz rozwijane menu rozciąga mi wtedy header. Nie wiem jak zrobić, by rozciągało się to "nad wszystkimi warstwami" - by nic nie rozciągało przy tym. Jak to wykonać?
Mój kod, który przeedytowałem(szablon: header_welcomeblock_member):
<!-- Continuation of div(class="upper") as opened in the header template -->
    <span class="welcome"><div id="menuu"> <p>{$lang->welcome_back} </p>
<ul>
<li><a href="#">Coś</a></li>
<li><a href="#">Coś2</a></li>
</ul>
</div><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}" class="logout">{$lang->welcome_logout}</a></span>
    </div>
</div>

przed moją zabawą to wyglądało tak:
<!-- Continuation of div(class="upper") as opened in the header template -->
    <span class="welcome">{$lang->welcome_back} <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}" class="logout">{$lang->welcome_logout}</a></span>
    </div>
</div>
RadnoK napisał 08.05.2012, 21:20:
Proszę podać adres forum.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Podałbyś chociaż adres forum, czy informacje jakie masz o tych div'ach w css... Trudno spekulować, co mogłeś zrobić źle, gdy się tego nie widzi.
Pewnie jakiś div ustawił w % lub dużej rozdzielczości i z tego to wynika ;/
Pokaż link to Ci pomogę.

A jeśli dobrze rozumiem to:
http://www.w3schools.com/cssref/pr_class_display.asp + z-index.
Na localhoście to mam...

Trudno powiedzieć, że źle to zrobiłem bo teoretycznie działa to dobrze, ponieważ gdy najadę na rządany element menu się wysuwa - ale wysuwana część jest także w headerze i wtedy rozciąga mi belke. Chciałbym, by to co się wysunie było "nad wszystkimi warstwami" (nie wiem jak to określić, chce by było widoczne mimo wszystko - jeśli ktoś zna się trochę na grafice to mnie zrozumie o co mi chodzi.)
(08.05.2012, 14:04)Krzysiu napisał(a): A jeśli dobrze rozumiem to:
http://www.w3schools.com/cssref/pr_class_display.asp + z-index.
ROZWIAZANE.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości